هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن، صورت و ناحیه تناسلی با تخفیف ویژه

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

مهر 17, 1396
بازدید: 710367

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

مهر 17, 1396
بازدید: 710367

فهرست مطالب

لیزر بدن از جمله روش های از بین بردن موهای زائد است که در کلینیک های زیبایی انجام می شود. در این مقاله علاوه بر بیان هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مجید زاده، در مورد علت تفاوت قیمت لیزر کل بدن در مراکز مختلف صحبت خواهیم کرد.

 • چرا من با دستگاه الکساندرایت ۲۰۱۷ لیزر کرده ام و جواب نگرفتم؟

این پرسش از پایه اشتباه است! با ما باشید.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن یکی از راه های از بین بردن آن ها برای همیشه می باشد. در ادامه به لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت می پردازیم.

شات لیزر چیست؟

شات به هر بار تخلیه انرژی لیزر روی سطح پوست گفته می شود. در گذشته خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.
در فیلم زیر هر بار که صدای دستگاه شنیده می شود یک شات لیزر زده شده است.

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

لیزر مو‌های زائد یک روش بسیار مؤثر برای ر‌هایی از مو‌های زائد بدن است. این روش در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی اگر لیزر مو‌های زائد در یک مرکز معتبر و توسط شخصی که در این زمینه تجربه کافی را دارد انجام شود می‌تواند یک روش مؤثر باشد. بسیاری از افراد پس از آشنایی با لیزر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لیزر کل بدن هستند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی می‌باشید که دانستن قیمت لیزر کل بدن برای شما سؤال است این مقاله مخصوص شما می‌باشد. در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد لیست قیمت لیزر مو‌های زائد و همچنین قیمت لیزر دائمی کل بدن پرداخته شده است.

با خواندن این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد قیمت لیزر کل بدن و قیمت لیزر صورت کسب می‌کنید. علاوه بر این قیمت لیزر مو‌های زائد واژن و قیمت لیزر بیکنی نیز در این متن آمده است. اگر قصد لیزر مو‌های زائد بدن خود را دارید جدای از آگاهی در مورد لیست قیمت لیزر مو‌های زائد باید بدانید که قیمت لیزر کل بدن تمام ماجرا نیست. پس از انجام لیزر و پرداخت قیمت لیزر دائمی کل بدن برای مؤثر بودن لیزر و اثر بخشی آن در کاهش مو‌های زائد باید مراقبت‌های خاصی را انجام دهید. تا پایان با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های زائد بدن کسب کنید.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چقدر است؟

برای محاسبه هزینه لیزر تناسلی باید بدانید لیزر موهای زائد به چند جلسه احتیاج دارد. تعداد جلسات به مولفه های بسیاری بستگی دارد (از همه مهم تر قدرت دستگاه و پس از آن ژنتیک و…) با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد در ۴ الی ۶ جلسه درمان نیاز دارد.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بیکینی کامل = شامل بیکنی + خط بیکنی + خط باسن) در بانوان هر جلسه ۳۰۰ هزار تومان بوده، و فاصله جلسات هم، هر ۲ ماه یکبار می باشد.

هزینه انجام لیزر موهای صورت خانم ها چقدر است؟

در بخش زیر به هزینه انجام لیزر موهای زائد صورت بانوان پرداخته ایم:

قیمت لیزر صورت

هزینه لیزر صورت بانوان طبق تعرفه زیر می باشد:

هزینه لیزر کل صورت

۳۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

۶۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

۱۰۲ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

۴۲ هزار تومان

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن خانم ها چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن بانوان به تفکیک هر یک از بخش ها به شرح زیر است:

هزینه لیزر کل بدن

هزینه لیزر دست ها۶۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر بازوها۳۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ساعدها۳۴۲ هزار تومان
هزینه لیزر پاها کامل۹۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ران ها۵۸۲ هزار تومان
هزینه لیزر ساق پا۴۲۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد خط شکم۱۰۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور ناف۶۲ هزار تومان
هزینه لیزر زانو۱۰۲ هزار تومان
هزینه لیزر شکم به صورت کامل۳۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر بیکینی کامل۳۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ها۱۰۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل ها۱۳۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گودی کمر۳۰۰ هزار تومان
هزینه لیزر روی باسن۳۶۲ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن ۱: ۱.۵۰۴.۰۰۰  تومان

در صورت تسویه ۶ جلسه ای هر جلسه: ۱.۰۵۲.۸۰۰ تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+ساعد دست ها+زیر بغل ها+خط شکم و دور سینه ها

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن ۲: ۲.۳۹۸.۰۰۰ تومان

در صورت تسویه ۶ جلسه ای هر جلسه: ۱.۶۷۸.۶۰۰ تومان

کل پاها+بیکینی+خط بیکینی+کل دست ها+زیر بغل ها+گودی کمر+روی باسن+کل شکم از زیر ناف+دور سینه ها

 نوع خدمات

 قیمت

 بیکینی+زیربغل

 ۴۳۲ هزار تومان

تسویه ۶جلسه ای قیمت هر جلسه:

۳۰۲.۰۰۰ تومان

 پا+ بیکینی+زیربغل

 ۱.۱۰۶.۰۰۰ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۷۷۴.۲۰۰ تومان

 پشت لب+چانه

 ۱۰۴ هزار تومان

 پا+ بیکینی+زیربغل+ساعد

۱.۳۴۰.۰۰۰ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۹۳۸.۰۰۰ تومان

 صورت کامل

 ۳۰۰ هزار تومان

آیا لیزر شرایط تخفیف دارد؟

در صورتی که مبلغ لیزر موهای زائد بابت هر جلسه از ۴۰۰ هزار تومان بیشتر باشد، با پرداخت ۶ جلسه یکجا، ۳۰ درصد از کل مبلغ کسر خواهد شد.

مرور سوال دیگه ای که یکی از دوستان پرسیده بودند خالی از لطف نیست:

لیزر موهای زائد با تخفیف

تعرفه انجام لیزر موهای زائد آقایان چقدر است؟

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۵۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل کل بدن می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

 نوع خدمات

 قیمت

سر شانه ها

 ۱۳۵ هزار تومان

بازوها

 ۳۶۰ هزار تومان

 

 ساعد ها

 ۴۵۰ هزار تومان

در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۲۴۸ هزار تومان

ران ها

۸۱۰ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۴۴۶ هزار تومان

ساق ها

۷۲۰ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۳۹۶ هزار تومان

شکم کامل

۳۶۰ هزار تومان

سینه کامل

۴۹۵ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۲۷۲ هزار تومان

ناحیه تناسلی

۳۹۶ هزار تومان

خط باسن

۱۱۷ هزار تومان

باسن کامل

۴۹۵ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۲۷۲ هزار تومان

زیر بغل ها

۲۷۰ هزار تومان

گودی کمر

۲۷۰ هزار تومان

بالای کمر

۵۴۰ هزار تومان
در صورت تسویه ۶ جلسه، قیمت هر جلسه: ۲۹۷ هزار تومان

گوش/جلوگردن/پشت گردن

۳۱۵ هزار تومان

پکیج لیزر موهای زائد تناسلی + باسن + زیربغل + گوش + گردن: ۱.۴۱۶.۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد تناسلی + باسن + زیربغل : ۱.۱۶۱.۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد تناسلی + باسن : ۸۹۱.۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: ۳.۱۲۸.۰۰۰ تومان

فیلم لیزر موهای زائد

مهم است بدانید که: الکساندرایت نام دستگاه نیست و صرفا نام یک طول موج است. این طول موج که ۷۵۵ نانومتر است برای رفع موهای زائد بسیار پرکاربرد است. دستگاه های بسیار زیادی از شرق آسیا تا اروپا و آمریکا قابلیت تولید این طول موج را دارند.

لیزر بدن با دستگاه

ارزش این دستگاه ها بسته به نوع و کیفیت دستگاه، از حدود ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومان تا یک و نیم میلیارد تومان متغیر است و متاسفانه همه آنها بین مردم به نام دستگاه الکساندرایت شناخته می شوند!

هزینه نگهداری و تجهیزات این دستگاه ها بسیار متفاوت است. شاید تعجب آور باشد اگر به طور مثال دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا که در حال حاضر گرانترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است، تنها هزینه نگهداری آن در سال چیزی بالغ بر ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان، تقریبا معادل یک دستگاه چینی یا اروپایی است!

از طرفی دستگاه جنتل مکس پرو، علاوه بر لیزر الکساندرایت که مخصوص پوست ها و نواحی روشن بدن است، مجهز به لیزر ND:Yag اِندی یَگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر است. این لیزر منحصرا برای نواحی تیره و پوست گندمی و تیره تر طراحی شده است.

لیزر الکساندرایت با وجود تمام محاسنش قابل استفاده بر روی پوست های تیره نیست. لیزر الکساندرایت بر روی پوست های سبزه و نواحی تیره بدن به یکی از این نتایج منجر می شود:

 • درجات پایین = عدم جوابگیری کامل
 • درجات بالا = سوختگی و ایجاد عارضه

اما لیزر اندی یگ چون برای نواحی سبزه یا گندمی ساخته شده است می توان با حداکثر قدرت روی این پوست ها لیزر موهای زائد را انجام داد.

 

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ها

تمام دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند.

برخی دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم  استفاده می کنند تا به نوعی حس خنکی ایجاد کنند. اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

کمپانی کندلا در روشی انحصاری، به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند. این خنک کننده که DCD نام دارد، در چندمیلیونیوم ثانیه، پیش از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک می کند تا متوجه سوزش و درد نشوید.

از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد بین ۴ الی ۶ جلسه می باشد. (البته در ۱۰ درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست)

کمپانی کندلا با استفاده از سیستم خنک کننده انحصاری در دستگاه جنتل مکس پرو، توانسته با بالا بردن درجات لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز را بطور محسوس کاهش دهد.

هزینه بالای دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

همچنین این نکته را باید بدانید انتخاب نوع خنک کننده هنگام خرید دستگاه های کندلا می تواند به اختیار مراکز باشد. یعنی تمام دستگاه های کندلا دارای خنک کننده DCD نیستند، در برخی از مراکز هم در سراسر دنیا از نوع خنک کننده ساده آن، ACC استفاده می شود این سیستم ارزان تر است و فقط از باد خنک بهره می برد.

جنتل مکس پرو

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند. به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

در صورت استفاده از هندپیس غیرقابل تعویض، در فرصت بین دو مراجعه کننده هندپیس باید با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید این قضیه دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان هم هست:

سوال کاربران در زمینه لیزر موهای زائد

در دستگاه جنتل مکس پرو زائده ای در ابتدای هندپیس وجود دارد به نام دیستنس گیج که به طور شخصی به هر مراجعه کننده داده می شود و برای هر جلسه باید به همراه داشته باشید.

تمام مواد مصرفی دستگاه از جمله گازهای خنک کننده کرایوژن (DCD)، لنزهای قابل استفاده در دستگاه و نیز سایر لوازم مصرفی دستگاه، اصل آمریکا و به صورت اورجینال هستند. دقت داشته باشید که اگر همین موارد از جنس چینی باشند، قیمت و کیفیت بسیار پایین تری خواهند داشت.

اینها مسائلی است که باعث می شود دستگاه جنتل مکس پرو امنیت و جواب دهی بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد. از طرفی به دلیل این هزینه ها، تعرفه انجام آن نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر است.

همچنین جالب است بدانید معتبرترین کلینیک زیبایی در دنیا کلینیک Epione واقع در Beverly Hills کالیفرنیا می باشد، که مراجعین آن افراد مشهور و بازیگران هستند. با مراجعه به وب سایت این کلینیک، در قسمت فرم تماس، می توانید اطلاعات دستگاه لیزر موهای زائد این کلینیک را درخواست کنید.

این کلینیک در حال حاضر برای رفع موهای زائد از دستگاه جنتل مکس پرو کمپانی کندلا استفاده می کند.

لطفا برای مشاهده ی فیلم زیر از فیلترشکن استفاده نمایید.

مطلب مرتبط: چگونه فرق دستگاه لیزر اصل و تقلبی را تشخیص دهم؟

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر سعید سه شنبه ۶ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 125 مشاهده پرسش
  موهای زائدم زیاد سده و موی سرم داره میریزه چرا؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۶ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   لازم هستش از نزدیک معاینه شوید و نتایج آزمایشاتتون مورد بررسی قرار گیرد.

 • تصویر کاربر ن یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 130 مشاهده پرسش
  آیا برای کسی که پیشونی کوتاهی داره و قصد داره با لیزر کردن موهای پیشونیش باعث بلند شدن پیشونیش بشه، خط مو متناسب با شکل صورتش طراحی میکنید؟ یا شخص خودش باید از قبل همه‌ی موهاش رو شیو کرده باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   لیزر این ناحیه به دلیل نزدیکی به چشم در مجموعه ما انجام نمی شود.

 • تصویر کاربر امیر یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 125 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید میخواستم بدونم کل بدن چند جلسه میشه و چقدر هزینش میشه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   لیزر موهای زائد معمولا بین 4 تا 12 جلسه پاسخدهی دارد اما این بطور قطعی نیست اطلاعات کاملتر در لینک زیر موجود است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر امیر یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 124 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید میخواستم بدونم کل بدن چند جلسه میشه و چقدر هزینش میشه
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   لیزر موهای زائد معمولا بین 4 تا 12 جلسه پاسخدهی دارد اما این بطور قطعی نیست اطلاعات کاملتر در لینک زیر موجود است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر آیدا یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 136 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم دخترم ک ۱۵ سالش هست میتونه لیزر کنه؟؟!
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام عزیزم

   بهتر هست از 16سالگی و از زمانی که عادت ماهانشون شروع شده باشه لیزررو انجام بدهند ولی در نهات 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر Boy یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 126 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من19سالمه خواستم بدونم برای لیزر مشکلی ندارم؟
  و اگه بخواهم کل بدنمو لیز کنم برای همیشه چقدر میشه؟
  چند وقت طول میکشه
  و امکان برگشت موها هست یا خیر؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   اطلاعات کامل در لینک زیر موجود  است.

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر Ay یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 124 مشاهده پرسش
  سلام‌خسته نباشیدمن الان سه جلسه لیزر(صورت)رفتم وبعدهرباررفتنم خیلی شدیدپریودم شدمیشه برام بگین دلیلش چیه؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام عزیزم

   این مورد نمی تونه به لیزر موهای زائد مربوط باشه بهتر هستش با پزشک زنان مشورت بفرمایید.

 • تصویر کاربر رها یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 122 مشاهده پرسش
  سلام قیمت لیزر موهای زائد بدن چقدره؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام عزیزم

   اطلاعات کامل در لینک زیر موجود است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر هنگامه یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 148 مشاهده پرسش
  با سلام من دوره لیزر مو زابدو رو تموم کردم و هر سه ماه برای شارژ میرم می خوام بدونم در این فاصله می شود موها رو شیو کرد؟یا با سری شبور اپی لیدی؟
  قرص اسپیرلاکتون100 و متفورمین کمک به کاهش مو زاید دارد؟با تشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام عزیزم

   هیچ منعی برای شیو در فاصله بین جلسات لیزر وجود ندارد.

   اطلاعات کاملتر در لینک زیر موجود است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر حدیث شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 152 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید ببخشید من متاهل هستم و هنوز حامله نشدم و الان میخوام لیزر بیکینی انجام بدم. شنیدم باعث نازایی میشه تروخدا بهم بگید راست هست این مورد؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام عزیزم
   ببینید انجام فرایند لیزر دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش پس اگر حتی یک مورد نارضایتی وجود داشت اولینجا توی اون کشور جلوی انجام اینکار گرفته میشد بعلاوه عمق نفوذ لیزر حدود ۳ میلیمتر هستش و اصلا به اندام‌های داخلی شما نمیرسه که بخواد باعث ایجاد عارضه بشه ولی در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

درحال دریافت اطلاعات

با ربات تلگرام دکتر گیتا مجید زاده

جواب پرسش های خود را سریع تر دریافت کنید!

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر