انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست و ویژگی های آنها

سالهاست که به تاخیر انداختن روند پیری پوست و تغییراتی که بعد از دهه سوم زندگی در آن ایجاد می شود از مهم ترین دغدغه ها برای پزشکان و متخصصان زیبایی است. برخی ترجیح می دهند در طبیعت بدن خود تغییر چندانی ایجاد نکنند، اما رفته رفته بر تعداد افرادی که چنین مداخلاتی را اجتناب ناپذیر می دانند و به استفاده از شیوه های جوانسازی پوست رو می آورند افزوده می شود. در این نوشته بر آن خواهیم بود تا مروری بر انواع این شیوه ها و ویژگی هر یک داشته باشیم.

تزریق ژل پوست

تزریق ژل

تزریق ژل یک درمان زیبایی برای صاف کردن چروک ها یا اسکارهای فرو رفته در پوست است که معمولا برای پوست صورت استفاده می شود. همچنین برای پرتر نشان دادن لب ها نیز استفاده می شود. هنگامی که تزریق ژل انجام می شود، ناحیه مورد نظر بالا رفته و پر می شود، اما معمولا در طول زمان از بین می رود. به همین دلیل بعد از تزریق باید به برخی نکات توجه کنید.

انواع مختلفی از پرکننده های تزریقی وجود دارد از جمله

 • ژل های نسل قدیم یا پاژ، که حالت دائم یا نیمه دائم داشتند که از مواد مصنوعی ساخته شده اند، تزریق این ژل ها به علت ماندگاری طولانی جذاب بودند اما به این علت که مواد مصنوعی بودند عوارض بسیار زیادی داشتند که تزریق آن تقریبا در تمام دنیا ممنوع و منسوخ شده است.
 • ژل های هیالورونیک اسید طبیعی (Restylane، Juvederm، Stylage, Belotero, Teosyal) که مایع را به محل مورد نظر می رساند.

4 هفته قبل از درمان به تست آلرژی نیاز دارید.

کلاژن در طول زمان از بین می رود، اما دانه های پلاستیکی به طور دائم زیر پوست قرار می گیرند. برخی از پزشکان از پرکننده هایی استفاده می کنند که توسط اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید نشده است. برای انتخاب مناسب ترین راه حل مناسب با پزشک خود مشورت کنید.

برای بعضی از پرکننده ها، پوست ابتدا با روش موضعی بی حس می شود. سپس یک جراح زیبایی یا متخصص پوست با یک سوزن، پرکننده را زیر پوست تزریق می کند. جلسه درمان حدود 15 دقیقه طول می کشد. برخی از پرکننده ها در جلسات تکراری چند هفته ای تزریق می شوند.

تزریق چربی

یک روش پیوند چربی وجود دارد که چربی ها را از ناحیه هایی از بدن که چربی بیش از حد دارد (مانند قسمت بیرونی ران) به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند صورت، دست، سینه یا باسن تزریق می کند.

این روش کم ریسک و نسبتا طولانی مدت است و به خوبی تحمل می شود و نتایج طبیعی ایجاد می کند. هر سال هزاران نفر از افراد پیوند چربی انجام می دهند و از نتایج راضی هستند.

اما در نهایت باید در نظر داشت که ورود شیوه های جدیدتری مانند تزریق ژل های هیالورونیک اسید، به تدریج از رواج تزریق چربی کاسته. به ویژه که بسیاری از مراجعان که بعد از تزریق ژل از تصمیمشان پشیمان شدند تنها با تزریق یک آنزیم توانستند به حالت اولیه بازگردند، درحالیکه هنگام تزریق چربی چنین گزینه ای موجود نیست. اما همچنان در مواردی که به دلایل مختلف به تشخیص پزشک امکان تزریق ژل نیست از این شیوه استفاده می گردد.

برای آکاهی از نکات ریز و درشت تزریق چربی و مقایسه آن با تزریق ژل این نوشته را مطالعه نمایید

نیاز به بوتاکس پوست

بوتاکس

بوتاکس بیش از یک قرن است که شناخته شده و بیش از 50 سال است که برای اهداف پزشکی استفاده می شود. استفاده های اولیه آن برای تنبلی چشم (استرابیسم)، بلفارواسپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها در جهت های خاص) و دیس تونی رحم بود.

در سال 2002، برای بهبود و ریلکس کردن خطوط اخم در منطقه پیشانی بین دو چشم (glabella) مورد استفاده قرار گرفت و بر اساس برآورد داده ها که توسط شرکت Allergen انجام شده تا به حال بیش از 11 میلیون بیمار این روش را با موفقیت انجام داده اند.

در سال 2004، بوتاکس برای تعریق بیش از حد (hyperhidrosis) و در سال 2010 برای درمان سردردهای میگرنی مورد استفاده قرار گرفت. استفاده بی رویه از بوتاکس می تواند عوارضی در پی داشته باشد. با این وجود، اما اکثر پزشکان به فقط میزان مورد نیاز به بیمار تزریق می کنند.

بیماران باید بدانند که بوتاکس باعث جلوگیری از بیان حرکات صورت آنها نمی شود، بلکه صرفا به منظور جلوگیری از ایجاد خطوط اخم و خطوطی در صورت که عادت شده اند و ناخواسته هستند، استفاده می شود.

اگر بوتاکس به درستی انجام شود افرادی که آموزش زیبایی ندیده اند، متوجه آن نمی شوند، اما بیمار آرام تر و شادتر به نظر می رسد.

hifu هایفو

هایفو (HIFU)

یک پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی و جایگزین غیر تهاجمی برای جراحی لیفتینگ پوست صورت و یک گزینه درمانی است. تنها درمان مورد تایید FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک صورت و گردن است، و قابلت نفوذ به عمق دارد که قبلا فقط با عمل جراحی ممکن بود.

در این روش با قدرت سونوگرافی به راحتی پوست را لیفتینگ می کنند و استحکام می بخشند. سونوگرافی نوعی از انرژی است که به طور قابل توجهی نسبت به نورهایی مانند IPL و لیزر و یا انرژی برق (فرکانس رادیویی) متفاوت است. Hifu از سطح پوست محافظت می کند و نفوذ عمیق تر و دمای بالاتری از فرکانس رادیویی دارد به عنوان مثال برای درمان لایه های درم و قاعده ای که در آنها تضعیف ساختاری شروع می شود، استفاده می شود.

بافت در نقطه مورد نظر تا دمای 65 درجه سانتیگراد گرم می شود، گرمای حرارتی با بافت پوست ایجاد می شود که با ایجاد زخم و اصطکاک سلولی باعث تسریع بهبودی می شود و بلافاصله کلاژن را تحریک کرده و موجب تسریع تولید آن می شود. در طی 90 تا 180 روز آینده در پاسخ به ترمیم زخم، بافت ها را تحریک کرده و منجر به لیفتینگ و استحکام بیشتر در درازمدت می شود، که نتایج آن می تواند تا سال ها ماندگار باشد.

همچنین تونیسیته و تمام ویژگی های صورت مانند چشم ها، گونه ها، دهان، چانه و پوست را بهبود می بخشد و جایگزینی مناسب برای بوتاکس با امکان حفظ حرکات صورت است. برای حفظ لیفتینگ پوست پس از جراحی عالی است و استاز خون، جای زخم و بی حسی را درمان می کند.

مهمترین نکته درباره هایفو، کیس سلکشن و انتخاب درست است.  مثلا زمانیکه افراد افتادگی هایی دارند که تنها راه حل آن هایفو است. هایفو با توجه به تعداد جلسات و میزان جواب دهی اش مناسب همه کیس ها نیست.

مزوتراپی پوست جهت جوانسازی

مزوتراپی

مزوتراپی یک تکنیک است که با تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی باعث جوان به نظر رسیدن، سفت کردن پوست و همچنین حذف چربی اضافی می شود.
میشل پیستور، یک پزشک فرانسوی، این تکنیک را در سال 1952 ایجاد کرد. در اصل این روش برای از بین بردن درد استفاده می شد اما سالها پس از آن، در ایالات متحده و سایر نقاط جهان محبوب شد. امروزه، مزوتراپی در این موارد مورد استفاده قرار می گیرد:

 1. چربی را از مناطقی مانند شکم، ران، باسن، داخل ران، پاها، بازوها و صورت، بر می دارد.
 2. سلولیت را کاهش می دهد.
 3. خطوط و چروک ها را محو می کند.
 4. پوست شل را سفت می کند.
 5. بد را روی فرم می آورد.
 6. پوست را روشن می کند.
 7. آلوپسی، که یک بیماری و عامل ریزش مو است را درمان می کند.

این روش از سوزن های بسیار نازک برای انجام یک سری تزریقات به لایه میانی (مزودرم) پوست استفاده می کند. ایده پشت مزوتراپی این است که مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که موجب آسیب به پوست می شود، تصحیح کند.

یک فرمول استاندارد برای مواد تزریقی در مزوتراپی وجود ندارد. پزشکان از گزینه های مختلفی استفاده می کنند از جمله:

 1. داروهای تجویزی مانند وازودیلاتورها (گشاد کننده های عروق) و آنتی بیوتیک ها
 2. هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
 3. آنزیم هایی مانند کلاژناز و هیالورونیداز
 4. عصاره های گیاهی
 5. ویتامین ها و مواد معدنی

درباره مزوتراپی صورت بیشتر بدانیم

prp پی آر پی جهت جوانسازی پوست

پی آر پی

پی آر پی یک ماده ی طبیعی است که بدن آن را می سازد. مقدار کمی خون از شما می گیرند و در لوله ی استریلی در سانتریفیوژ برای جدا کردن اجزای مختلف خون قرار می دهند. گلبول های قرمز و سفید از پلاکت ها و پلاسما (مایع روشن) جدا می شوند. پلاسمای حاصل دارای تعداد بیشتری از پلاکت های طبیعی است و پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی نامیده می شود.

چرا پلاکت باعث بازسازی پوست می شود؟

پلاکتها سلولهای خونی هستند که به بازسازی بافتها و رشد سلول های جدید کمک می کنند. PRP تزریق شده به مناطق خاصی از پوست، مثل یک ماتریکس عمل می کند و باعث رشد کلاژن و بازسازی بافت می شود و در نتیجه پوست را یکنواخت و سفت می کند. به این ترتیب، PRP موجب از بین رفتن چروک ها می شود و پوست را لطیف می کند.

مطلب مرتبط: برای درمان ریزش مو مزوتراپی بهتر است یا پی آر پی؟

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژین که به عنوان میکرودرم نیز شناخته می شود، یکی از ساده ترین، امن ترین و موثر ترین درمان های ضد پیری حال حاضر است و مزایای زیادی دارد. میکرودرم ، یک پاکسازی و مراقبت روتین از پوست است. اکثر افراد با گذشت سن، نیاز به انجام مداوم آن دارند تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشند.

این شیوه به ایجاد بافتی نرم و لطیف در پوست صورت کمک می کند، آثار زخم های سطحی و اندازه ی منافذ و میزان تجمع رنگدانه ها را که به عنوان لکه های سنی می شناسیم کاهش می دهد. میکرودرم ابریشن این کار را به راحتی با سرم های با تکنولوژی بالا و محصولات مراقبت از پوست که به لایه های عمیق پوست نفوذ می کنند انجام می دهد. همچنین به ساخت کلاژن که باعث پر و جوان شدن پوست می شود کمک می کند.

لیزر برای جوانسازی پوست

لیزر برای جوانسازی پوست

بازسازی (جوان سازی) پوست با لیزر، درمانی است برای کاهش چین و چروک ها و بی نظمی های پوست صورت از جمله لکه ها یا جوش ها.
در این تکنیک، پرتوهای نور به صورت متمرکز و ضربان دار و کوتاه و مستقیم بر سطح پوست نامنظم هدایت شده و لایه های پوستی را لایه به لایه به طور دقیق از بین می برد. این روش محبوب به نام تبخیر با لیزر نیز شناخته می شود.

لیزر CO2 فرکشنال

دو نوعی که اخیراً در جوان سازی با لیزر بیش تر استفاده می شوند عبارتند از دی اکسید کربن (CO2) و اربیوم. هر لیزر سلولهای پوستی را که در سطح آسیب دیده اند تبخیر می کند. اطلاعات مفید و پاسخ سوالات در زمینه لیزر فرکشنال

یکی از بهترین روشهای جوان سازی پوست، استفاده از لیزر CO2 فرکشنال است، که یک درمان غیر تهاجمی است و با استفاده از انرژی نور رشد طبیعی کلاژن را تحریک کرده، منافذ پوست را بهبود بخشیده، پیگمانتاسیون ( تجمع رنگ دانه ها ) نامنظم را از بین برده و خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد.

لیزر باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شده و این کلاژن جدید تولید شده می تواند خطوط و چین و چروک ها را کاهش دهد. علاوه بر این، نور لیزر در لکه های ناشی از افزایش سن و سایر رنگدانه ها نفوذ می کند. گزارشات بیماران و همچنین مطالعات انجام شده تایید کرده اند که جوان سازی پوست با لیزر باعث ایجاد ظاهری شاداب، نرمی بافت پوست و حتی کاهش اندازه روزنه های پوست می شود.

به خاطر داشته باشیم که بهترین زمان استفاده از این شیوه، نیمه دوم سال است، چراکه پس از لیزر، باید از آفتاب دوری نمایید.

دستگاه Scarlet RF

RF

استفاده از تکنولوژی انقلابی RF باعث برداشت بافت جوشگاه زخم ها، کاهش جوشگاه های فرورفته، جوان سازی پوست، کاهش چین و چروک ها و ترک خوردگی ها بدون وجود خطرات جراحی است. درمان با آن موثرتر از دیگر درمان های موجود در بازار است و همچنین درد کم تری داشته و خطرات کم تری نسبت به دیگر درمان ها همچون روش Fraxel دارد.

این درمان با ورود سوزن های میکرو متعدد و گرمایش عمقی به درم (لایه ی دوم) پوست ناحیه ی هدف، باعث تحریک تولید طبیعی کلاژن می شود و در نهایت اجازه ی بازسازی پوست در طول زمان را خواهد داد و در نتیجه ایمن ترین، پیشرفته ترین روش درمان غیر جراحی در بازار امروز است.

{ در این مرکز RF توسط جدیدترین دستگاه، بنام Scarlet انجام می گیرد. در این دستگاه، هر نوبت از سوزن های شخصی استفاده می شود؛ و پس از اتمام جهت استفاده در نوبت های بعدی به بیمار تحویل می گردد. }

حرف آخر

جوانسازی پوست امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و با توجه به پیشرفت علم و دستیابی به شیوه هایی با نتایج راضی کننده، کم ضرر و مقرون به صرفه، روز به روز بیشتر در معرض توجه قرار می گیرد. در این نوشته تلاش کردیم تا مهمترین شیوه های زیبا سازی و جوانسازی پوست را با شما مرور کنیم، بلکه به شناخت و تصمیم گیری بهتر شما درباره این شیوه ها کمک کرده باشیم. برای مطالعه بیشتر درباره این مبحث می توانید به این لینک مراجعه نمایید و درصورتیکه سوالی دارید آن را از طریق بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.


امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست و ویژگی های آنها
5 (100%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرسهیلا یکشنبه ۲ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  ممنون میشم لطفا جواب بدین من حدود دو ماه پیش نخ لیفت در پیشانی زدم سمت چپ در جایی که نخ رو گره زده بود توسط دکتر متورم هست چون یه مقدار از نخ و کره بیرون مانده بود و چون دسترسی به دکترم نداشتم با توسیعه دکترم از ریشه قیچی کردم اما مثل جای جوش متورم شده حالا سوالم اینه که چکار باید بکنم ایا باید درمان بشه یا خودش خوب میشه ؟ممنونم از لطف شما
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم لیفت با نخ توسط مجموعه ما به هیچ عنوان توصیه نمی شود و انجام هم نمی دهیم و فقط بهتر است به پزشک معالجتان مراجعه فرمایید
 • تصویر کاربرالميرا یکشنبه ۲ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  Salam o arze adab khaste nabashid.
  Ozr mikham dar khosose in axa ke ferestadam soalam in bod ke aya momkene ba tazrighe kami filler be tore tabiee in adame tagharon ro bartaraf kard?
  Mesle in axa ke photoshop shode?
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم فکر میکنم من تقریبا متوجه منظور شما شدم، اما برای اینکه بدونیم می توانیم انجام بدهیم حتما باید از نزدیک معاینتون کنم عزیزم
   روزهای زوج تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربرنیلوفر سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  میشه تفاوت علمی و تفاوت بازدهی بین عمل ار اف فرکشنال و هایفوتراپی رو کمی توضیح بدید و بفرمایید که با توجه به سنم که 24 هستش کدومش موثرتر و بی خطر تر هست و شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.
  ممنون بابت اطلاعاتی که به مردم میدهیدممنون بابت اطلاعاتی که به مردم میدهید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۱ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم هایفوتراپی برای سنین بالاتر موثر است برای افرادی که افتادگی شدید دارند و برای سن شما اصلا گره گشا نیست
 • تصویر کاربرنازنين یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  براي پوستي شفاف و صاف چه كاري انجام بدهـيم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سوال شما بسیار کلی است و متاسفانه یک راهکار ثابت برای تمام افراد در دنیا نداریم
 • تصویر کاربرﻟﻴﻼ شنبه ۱۱ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  ﺳﻼﻡ ﻭﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪﺧﺪﻣﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﻛﺘﺮ,ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺑﻌﺪاﺯ ﺗﺰﺭﻳﻖ ﮊﻝ ﺑﻪ ﺧﻄ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﺎ ﭼﻨﺪﻭﻗﺖ ﺟﺎﻱ ﻣﺤﻞ ﺗﺰﺭﻳﻖ ﺳﻔﺖ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ ﻭﭼﻨﺪﺭﻭﺯﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﺗﺎﮊﻝ ﺑﺴﺘﺮﺳﺎﺯﻱ ﻛﻨﻪ ﻭﺟﺰوﺑﺎﻓﺖ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﺸﻪﺿﻤﻨﺎ ﻛﺒﻮﺩﻱ ﻭﺑﺮﺟﺴﺘﮕﻲﺻﻮﺭﺕ ﺩﺭﻣﺤﻞ ﺗﺰﺭﻳﻖ ﻃﺒﻴﻌﻴﻪ?
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۱ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم سفت که نمیشه گفت، اما ژل تا دو هفته معمولا شکل سیال دارد، تا کاملا جزئی از بافت شود
   بله به صورت علمی گفته می شود حتی در برخی افراد احتمال دارد که حتی تا دو هفته ورم و کبودی ادامه یابد، اما معمولا این مساله نادر است و فقط تا یکی دو روز ورم خفیف دارد
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/205
 • تصویر کاربرفرنوش سه شنبه ۷ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  باتوجه به جای جوش که روی صورتم هست برای جوانسازی پوستم شما چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۷ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام جای جوش در افراد مختلف بسیار متفاوت است بدون معاینه امکان اظهار نظر نمی باشد، می توانید تصویرتون رو ارسال کنید از همین طریق تلگرام
 • تصویر کاربرفرنوش دوشنبه ۶ شهریور ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  روی پوستم جای جوش مونده و حفره هم ایجاد شده چیکار باید انجام بدم ؟!
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۶ شهریور ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم صورت شما در حال حضار جوش فعال دارد ابتدا باید جوش های فعالتون رو درمان کنیم و سپس جای مانده را رفع کنیم، برای معاینه روزهای فرد تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربرمحبوبه شنبه ۲۸ مرداد ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام ميخواستم بدونم كه شما صورت رو با فيلر زاويه دار هم ميكنيد ؟ من صورت خيلي كشيده و بيضي شكله دوست دارم گرد و زاويه دار شه توي خيلي از پيج ها هست اما شما تصاوير زاويه دار كردن نگذاشتيد ، ايا زاويه دار ميكنيد مث جاهاي ديگه؟ و اينكه با فيلر و بوتاكس ميشه ليفت هم انجام داد و بالا برد ابرو و شقيقه و پوست صورت و گونه رو كه سفت تر و شاداب تر نشون بده و اينكه فيلر زير چشم مخصوص هست و از مواد مخصوص و رقيق استفاده ميشه كه گوله نشه و با فيلر بقيه صورت فرق داره ؟ و اينكه با فيلر علاوه بر گودي ميشه تيرگي زير چشم رو هم درمان كرد يا اينكه روش هاي ديگري هم هست؟ اگر هست لطفا توضيح بفرماييد.
  با تشكر فراوان ??????☺️چندين سوال در همان متن اول نوشته شد
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۸ مرداد ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام برخلاف آنچه در تبلیغات عجیب و غریب می بینیم، همه افراد واقعا نیاز به تزریق در ناحیه فک ندارند و تعداد این افراد انگشت شمار هستند، بله عزیزم پس از معاینه اگر نیاز به تزریق در ناحیه فک باشد براتون انجام خواهد شد
   بله به وسیله بوتاکس می توان مقداری ابروها را به سمت بالا کشید
   فیلر زیر چشم مخصوص این ناحیه هست، اما توصیه نمیکنم چون مقداری ریسک دارد
   برای رفع گودی و تیرگی در برخی افراد مزوتراپی موثر است، برای اظهار نظر باید از نزدیک ببینمتون

   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/187

   بوتاکس:
   https://drmajidzadeh.com/162
 • تصویر کاربرارام چهارشنبه ۴ مرداد ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من 20سالمه ولی پوستم همش جوش میزنه از 12سالکی اینجوریم کمکم کنیر ممنون میشم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۴ مرداد ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم برای درمان جوش حتما باید از نزدیک معاینه شوید، نتایج آزمایشات و احتمالات سونوگرافی هم بررسی شود و بر اساس نوع جوش ها درمان را آغاز میکنیم زمانی که جوش ها به طور کامل از بین رفتند درمان جای آنها را آغاز میکنیم
 • تصویر کاربرسميه سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام ..ايا شما ليزر اسكارلت هم داريد..در صورت موجود قيمت بابت هر جلسه چقدر مي شود؟ممنونم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۰ تیر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام اسکارلت نام برند می باشد، تکنولوژی این دستگاه امواج رادیوفرکوئنسی می باشد
   بله ما هم RF Fractional و Thermal RF انجام می دهیم، اما نه با برند اسکارلت
   همچنین شما باید از نزدیک معاینه شوید تا تشخیص داده آیا انجام RF به صلاح وضعیت پوست شما هست یا خیر
   هر جلسه حدودا 300 تومان
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر