انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست و ویژگی های آنها

سالهاست که به تاخیر انداختن روند پیری پوست و تغییراتی که بعد از دهه سوم زندگی در آن ایجاد می شود از مهم ترین دغدغه ها برای پزشکان و متخصصان زیبایی است. برخی ترجیح می دهند در طبیعت بدن خود تغییر چندانی ایجاد نکنند، اما رفته رفته بر تعداد افرادی که چنین مداخلاتی را اجتناب ناپذیر می دانند و به استفاده از شیوه های جوانسازی پوست رو می آورند افزوده می شود. در این نوشته بر آن خواهیم بود تا مروری بر انواع این شیوه ها و ویژگی هر یک داشته باشیم.

تزریق ژل پوست

تزریق ژل

تزریق ژل یک درمان زیبایی برای صاف کردن چروک ها یا اسکارهای فرو رفته در پوست است که معمولا برای پوست صورت استفاده می شود. همچنین برای پرتر نشان دادن لب ها نیز استفاده می شود. هنگامی که تزریق ژل انجام می شود، ناحیه مورد نظر بالا رفته و پر می شود، اما معمولا در طول زمان از بین می رود. به همین دلیل بعد از تزریق باید به برخی نکات توجه کنید.

انواع مختلفی از پرکننده های تزریقی وجود دارد از جمله

 • ژل های نسل قدیم یا پاژ، که حالت دائم یا نیمه دائم داشتند که از مواد مصنوعی ساخته شده اند، تزریق این ژل ها به علت ماندگاری طولانی جذاب بودند اما به این علت که مواد مصنوعی بودند عوارض بسیار زیادی داشتند که تزریق آن تقریبا در تمام دنیا ممنوع و منسوخ شده است.
 • ژل های هیالورونیک اسید طبیعی (Restylane، Juvederm، Stylage, Belotero, Teosyal) که مایع را به محل مورد نظر می رساند.

4 هفته قبل از درمان به تست آلرژی نیاز دارید.

کلاژن در طول زمان از بین می رود، اما دانه های پلاستیکی به طور دائم زیر پوست قرار می گیرند. برخی از پزشکان از پرکننده هایی استفاده می کنند که توسط اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید نشده است. برای انتخاب مناسب ترین راه حل مناسب با پزشک خود مشورت کنید.

برای بعضی از پرکننده ها، پوست ابتدا با روش موضعی بی حس می شود. سپس یک جراح زیبایی یا متخصص پوست با یک سوزن، پرکننده را زیر پوست تزریق می کند. جلسه درمان حدود 15 دقیقه طول می کشد. برخی از پرکننده ها در جلسات تکراری چند هفته ای تزریق می شوند.

تزریق چربی

یک روش پیوند چربی وجود دارد که چربی ها را از ناحیه هایی از بدن که چربی بیش از حد دارد (مانند قسمت بیرونی ران) به ناحیه هایی که ممکن است فاقد حجم باشد مانند صورت، دست، سینه یا باسن تزریق می کند.

این روش کم ریسک و نسبتا طولانی مدت است و به خوبی تحمل می شود و نتایج طبیعی ایجاد می کند. هر سال هزاران نفر از افراد پیوند چربی انجام می دهند و از نتایج راضی هستند.

اما در نهایت باید در نظر داشت که ورود شیوه های جدیدتری مانند تزریق ژل های هیالورونیک اسید، به تدریج از رواج تزریق چربی کاسته. به ویژه که بسیاری از مراجعان که بعد از تزریق ژل از تصمیمشان پشیمان شدند تنها با تزریق یک آنزیم توانستند به حالت اولیه بازگردند، درحالیکه هنگام تزریق چربی چنین گزینه ای موجود نیست. اما همچنان در مواردی که به دلایل مختلف به تشخیص پزشک امکان تزریق ژل نیست از این شیوه استفاده می گردد.

برای آکاهی از نکات ریز و درشت تزریق چربی و مقایسه آن با تزریق ژل این نوشته را مطالعه نمایید

نیاز به بوتاکس پوست

بوتاکس

بوتاکس بیش از یک قرن است که شناخته شده و بیش از 50 سال است که برای اهداف پزشکی استفاده می شود. استفاده های اولیه آن برای تنبلی چشم (استرابیسم)، بلفارواسپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها در جهت های خاص) و دیس تونی رحم بود.

در سال 2002، برای بهبود و ریلکس کردن خطوط اخم در منطقه پیشانی بین دو چشم (glabella) مورد استفاده قرار گرفت و بر اساس برآورد داده ها که توسط شرکت Allergen انجام شده تا به حال بیش از 11 میلیون بیمار این روش را با موفقیت انجام داده اند.

در سال 2004، بوتاکس برای تعریق بیش از حد (hyperhidrosis) و در سال 2010 برای درمان سردردهای میگرنی مورد استفاده قرار گرفت. استفاده بی رویه از بوتاکس می تواند عوارضی در پی داشته باشد. با این وجود، اما اکثر پزشکان به فقط میزان مورد نیاز به بیمار تزریق می کنند.

بیماران باید بدانند که بوتاکس باعث جلوگیری از بیان حرکات صورت آنها نمی شود، بلکه صرفا به منظور جلوگیری از ایجاد خطوط اخم و خطوطی در صورت که عادت شده اند و ناخواسته هستند، استفاده می شود.

اگر بوتاکس به درستی انجام شود افرادی که آموزش زیبایی ندیده اند، متوجه آن نمی شوند، اما بیمار آرام تر و شادتر به نظر می رسد.

hifu هایفو

هایفو (HIFU)

یک پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی و جایگزین غیر تهاجمی برای جراحی لیفتینگ پوست صورت و یک گزینه درمانی است. تنها درمان مورد تایید FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک صورت و گردن است، و قابلت نفوذ به عمق دارد که قبلا فقط با عمل جراحی ممکن بود.

در این روش با قدرت سونوگرافی به راحتی پوست را لیفتینگ می کنند و استحکام می بخشند. سونوگرافی نوعی از انرژی است که به طور قابل توجهی نسبت به نورهایی مانند IPL و لیزر و یا انرژی برق (فرکانس رادیویی) متفاوت است. Hifu از سطح پوست محافظت می کند و نفوذ عمیق تر و دمای بالاتری از فرکانس رادیویی دارد به عنوان مثال برای درمان لایه های درم و قاعده ای که در آنها تضعیف ساختاری شروع می شود، استفاده می شود.

بافت در نقطه مورد نظر تا دمای 65 درجه سانتیگراد گرم می شود، گرمای حرارتی با بافت پوست ایجاد می شود که با ایجاد زخم و اصطکاک سلولی باعث تسریع بهبودی می شود و بلافاصله کلاژن را تحریک کرده و موجب تسریع تولید آن می شود. در طی 90 تا 180 روز آینده در پاسخ به ترمیم زخم، بافت ها را تحریک کرده و منجر به لیفتینگ و استحکام بیشتر در درازمدت می شود، که نتایج آن می تواند تا سال ها ماندگار باشد.

همچنین تونیسیته و تمام ویژگی های صورت مانند چشم ها، گونه ها، دهان، چانه و پوست را بهبود می بخشد و جایگزینی مناسب برای بوتاکس با امکان حفظ حرکات صورت است. برای حفظ لیفتینگ پوست پس از جراحی عالی است و استاز خون، جای زخم و بی حسی را درمان می کند.

مهمترین نکته درباره هایفو، کیس سلکشن و انتخاب درست است.  مثلا زمانیکه افراد افتادگی هایی دارند که تنها راه حل آن هایفو است. هایفو با توجه به تعداد جلسات و میزان جواب دهی اش مناسب همه کیس ها نیست.

مزوتراپی پوست جهت جوانسازی

مزوتراپی

مزوتراپی یک تکنیک است که با تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی باعث جوان به نظر رسیدن، سفت کردن پوست و همچنین حذف چربی اضافی می شود.
میشل پیستور، یک پزشک فرانسوی، این تکنیک را در سال 1952 ایجاد کرد. در اصل این روش برای از بین بردن درد استفاده می شد اما سالها پس از آن، در ایالات متحده و سایر نقاط جهان محبوب شد. امروزه، مزوتراپی در این موارد مورد استفاده قرار می گیرد:

 1. چربی را از مناطقی مانند شکم، ران، باسن، داخل ران، پاها، بازوها و صورت، بر می دارد.
 2. سلولیت را کاهش می دهد.
 3. خطوط و چروک ها را محو می کند.
 4. پوست شل را سفت می کند.
 5. بد را روی فرم می آورد.
 6. پوست را روشن می کند.
 7. آلوپسی، که یک بیماری و عامل ریزش مو است را درمان می کند.

این روش از سوزن های بسیار نازک برای انجام یک سری تزریقات به لایه میانی (مزودرم) پوست استفاده می کند. ایده پشت مزوتراپی این است که مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که موجب آسیب به پوست می شود، تصحیح کند.

یک فرمول استاندارد برای مواد تزریقی در مزوتراپی وجود ندارد. پزشکان از گزینه های مختلفی استفاده می کنند از جمله:

 1. داروهای تجویزی مانند وازودیلاتورها (گشاد کننده های عروق) و آنتی بیوتیک ها
 2. هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
 3. آنزیم هایی مانند کلاژناز و هیالورونیداز
 4. عصاره های گیاهی
 5. ویتامین ها و مواد معدنی

درباره مزوتراپی صورت بیشتر بدانیم

prp پی آر پی جهت جوانسازی پوست

پی آر پی

پی آر پی یک ماده ی طبیعی است که بدن آن را می سازد. مقدار کمی خون از شما می گیرند و در لوله ی استریلی در سانتریفیوژ برای جدا کردن اجزای مختلف خون قرار می دهند. گلبول های قرمز و سفید از پلاکت ها و پلاسما (مایع روشن) جدا می شوند. پلاسمای حاصل دارای تعداد بیشتری از پلاکت های طبیعی است و پلاسمای غنی از پلاکت یا پی آر پی نامیده می شود.

چرا پلاکت باعث بازسازی پوست می شود؟

پلاکتها سلولهای خونی هستند که به بازسازی بافتها و رشد سلول های جدید کمک می کنند. PRP تزریق شده به مناطق خاصی از پوست، مثل یک ماتریکس عمل می کند و باعث رشد کلاژن و بازسازی بافت می شود و در نتیجه پوست را یکنواخت و سفت می کند. به این ترتیب، PRP موجب از بین رفتن چروک ها می شود و پوست را لطیف می کند.

مطلب مرتبط: برای درمان ریزش مو مزوتراپی بهتر است یا پی آر پی؟

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژین که به عنوان میکرودرم نیز شناخته می شود، یکی از ساده ترین، امن ترین و موثر ترین درمان های ضد پیری حال حاضر است و مزایای زیادی دارد. میکرودرم ، یک پاکسازی و مراقبت روتین از پوست است. اکثر افراد با گذشت سن، نیاز به انجام مداوم آن دارند تا پوستی شاداب و زیبا داشته باشند.

این شیوه به ایجاد بافتی نرم و لطیف در پوست صورت کمک می کند، آثار زخم های سطحی و اندازه ی منافذ و میزان تجمع رنگدانه ها را که به عنوان لکه های سنی می شناسیم کاهش می دهد. میکرودرم ابریشن این کار را به راحتی با سرم های با تکنولوژی بالا و محصولات مراقبت از پوست که به لایه های عمیق پوست نفوذ می کنند انجام می دهد. همچنین به ساخت کلاژن که باعث پر و جوان شدن پوست می شود کمک می کند.

لیزر برای جوانسازی پوست

لیزر برای جوانسازی پوست

بازسازی (جوان سازی) پوست با لیزر، درمانی است برای کاهش چین و چروک ها و بی نظمی های پوست صورت از جمله لکه ها یا جوش ها.
در این تکنیک، پرتوهای نور به صورت متمرکز و ضربان دار و کوتاه و مستقیم بر سطح پوست نامنظم هدایت شده و لایه های پوستی را لایه به لایه به طور دقیق از بین می برد. این روش محبوب به نام تبخیر با لیزر نیز شناخته می شود.

لیزر CO2 فرکشنال

دو نوعی که اخیراً در جوان سازی با لیزر بیش تر استفاده می شوند عبارتند از دی اکسید کربن (CO2) و اربیوم. هر لیزر سلولهای پوستی را که در سطح آسیب دیده اند تبخیر می کند. اطلاعات مفید و پاسخ سوالات در زمینه لیزر فرکشنال

یکی از بهترین روشهای جوان سازی پوست، استفاده از لیزر CO2 فرکشنال است، که یک درمان غیر تهاجمی است و با استفاده از انرژی نور رشد طبیعی کلاژن را تحریک کرده، منافذ پوست را بهبود بخشیده، پیگمانتاسیون ( تجمع رنگ دانه ها ) نامنظم را از بین برده و خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد.

لیزر باعث تحریک تولید کلاژن در پوست شده و این کلاژن جدید تولید شده می تواند خطوط و چین و چروک ها را کاهش دهد. علاوه بر این، نور لیزر در لکه های ناشی از افزایش سن و سایر رنگدانه ها نفوذ می کند. گزارشات بیماران و همچنین مطالعات انجام شده تایید کرده اند که جوان سازی پوست با لیزر باعث ایجاد ظاهری شاداب، نرمی بافت پوست و حتی کاهش اندازه روزنه های پوست می شود.

به خاطر داشته باشیم که بهترین زمان استفاده از این شیوه، نیمه دوم سال است، چراکه پس از لیزر، باید از آفتاب دوری نمایید.

دستگاه Scarlet RF

RF

استفاده از تکنولوژی انقلابی RF باعث برداشت بافت جوشگاه زخم ها، کاهش جوشگاه های فرورفته، جوان سازی پوست، کاهش چین و چروک ها و ترک خوردگی ها بدون وجود خطرات جراحی است. درمان با آن موثرتر از دیگر درمان های موجود در بازار است و همچنین درد کم تری داشته و خطرات کم تری نسبت به دیگر درمان ها همچون روش Fraxel دارد.

این درمان با ورود سوزن های میکرو متعدد و گرمایش عمقی به درم (لایه ی دوم) پوست ناحیه ی هدف، باعث تحریک تولید طبیعی کلاژن می شود و در نهایت اجازه ی بازسازی پوست در طول زمان را خواهد داد و در نتیجه ایمن ترین، پیشرفته ترین روش درمان غیر جراحی در بازار امروز است.

{ در این مرکز RF توسط جدیدترین دستگاه، بنام Scarlet انجام می گیرد. در این دستگاه، هر نوبت از سوزن های شخصی استفاده می شود؛ و پس از اتمام جهت استفاده در نوبت های بعدی به بیمار تحویل می گردد. }

حرف آخر

جوانسازی پوست امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و با توجه به پیشرفت علم و دستیابی به شیوه هایی با نتایج راضی کننده، کم ضرر و مقرون به صرفه، روز به روز بیشتر در معرض توجه قرار می گیرد. در این نوشته تلاش کردیم تا مهمترین شیوه های زیبا سازی و جوانسازی پوست را با شما مرور کنیم، بلکه به شناخت و تصمیم گیری بهتر شما درباره این شیوه ها کمک کرده باشیم. برای مطالعه بیشتر درباره این مبحث می توانید به این لینک مراجعه نمایید و درصورتیکه سوالی دارید آن را از طریق بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.


امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ 02122657900
☎ 02122657916
☎ 02126212554

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

انواع روشهای زیباسازی و جوانسازی پوست و ویژگی های آنها
5 (100%) 1 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرآنیتا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  قیمت مزوتراپی و تعداد جلسات مورد نیاز
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام جلسه ای 450 تومان
   اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/1144
 • تصویر کاربرmrs.shahi چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخير
  هزينه مزوتراپي براي صورت چقدره؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام سلامت باشید 450 تومان
   اطلاعات کامل:
   https://drmajidzadeh.com/1144/
 • تصویر کاربرفهیمه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام و عرض ادب
  من حدود 2ماه پیش ژل لب ترریق کردم ولی لبم خصوصا لب بالا قلمبه قلمبه شده و خیلی زشت
  میخواستم بدونم این راه حلی داره برای اینکه درست بشه و یکدست و صاف بشه مثل روز اولش
  با تشکرو اینکه راهکارشو بهم بگید
  یا اگرم خودتون میتونید بیام پیشتون
  فقط هزینش هم بگید ممنون میشم
  1. تصویر کاربرفهیمهیکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   i
  2. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام شما باید حتما نام ژلی که تزریق کردید را بدانید
   در صورتی که از دسته ژل های هیالورونیک اسید باشد، با تزریق آنزیم "Hyaluronidase" کاملا به روز اول باز می گردد
   البته این در صورتی است که ژل شما هیالورونیک اسید باشد،
   اطلاعات بیشتر در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربرفرشته پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخير
  من تزريق لب انجام دادم و ژل جويدرم الترا 4 تزريق كردن
  اما ماندگاري نداره
  طوري كه من هر ٣ هفته ژل تزريق كردم به مدت ٨ ماه
  و در آخر لب هام هيچ تغييري نكردن
  ميخواستم بدونم ميشه ژل به لب و يا هر قسمت ديگه صورت سازگار نباشه و جذب نشه
  و يا اينكه ممكنه ژل ديگه اي تزريق كنم كه موندگار باشه
  در ضمن اينكه من بسيار نچرال ميخواستم باشه لبهام
  تا زماني خوب بود كه ورم داشت
  ورم كه ميخوابيد هيچي از لب نمونده بود
  و بسياررررررر ورم ميكرد طوري كه من هر بار نگران ميشدم كه نكنه اينبار اين حجم بمونه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام ببینید برای اظهار نظر قطعی حقیقتا بدون معاینه امکان نیست، چون شرایط برای تمام افراد یکسان نیست
   پس بهتر است برای اظهار نظر از نزیک معاینه شوید
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/666
 • تصویر کاربرزهرا شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر خسته نباشید.من 24سالمه و یه چین ک چروکای ریزی دور چشمم.وهمچنین خط اخم دارم.و دارم خط لبخند میارم.
  میخواستم بدونم بوتاکس خوبه یا ژل الانسه؟یا لیزر هایفو؟
  شنیدم این دوتا کلاژن سازی میکنن
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام سلامت باشید
   ببینید تمام مواردی که فرمودید روش های درمانی هستند و به هیچ عنوان نمیشه گفت کدام خوب است و کدام یک بد، مهم تشخیص صحیح است، زیرا یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست
   شما باید معاینه شوید و با توجه به شرایط پوست شما بهترین راهکار درمانی تشخیص داده شود

   پیشنهاد می کنم چند مطلب زیر را بخوانید:
   https://drmajidzadeh.com/162
   https://drmajidzadeh.com/205
   https://drmajidzadeh.com/666
   https://drmajidzadeh.com/205/
   https://drmajidzadeh.com/1144
 • تصویر کاربرسارا سه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  براى رفع خطوط چروك روى قسمت پيشونى راه حلى از طريق ليزر وجود داره ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۸ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام رایج ترین راه با استناد به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا تزریق بوتاکس است
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/162
 • تصویر کاربرآزيتا شنبه ۱۸ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من پوستم خشك است و به سرعت در حال چروك شدن و شل شدن است
  چه كاري بايد انجام دهم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۸ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام حتما باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرسلام دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید.من صورت فوق العاده استخونی دارم بصورتی که چال لپ دارم که به شدت تو رفته.و صورتم از حالت قرینه داره خارج میشه و این صورتمو پیرتر و خسته تر نشون میده.ضمن اینکه میخواستم برای رفع خط خنده ام اقدام کنم.
  حس میکنم پوستم چربی های زیرشو کاملا از دست داده و به شدت بی طراوات شده.
  میخواستم بپرسم ایا از طریث تغذیه میشه کاری کرد؟و شما چه روش هایی رو پیشنهاد میکنید.
  چون این اتقاق بر اثر کاهش وزن بوده و الان با کلی رعایت تغذیه ای اصن درست نمیشه.و عضله لپم به شدت تو رفته.
  چه روشی رو پیشنهاد میکنید.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام در مورد افرادی با شرایط شما معمولا پیشنهاد، تزریق ژل است اما برای اظهار نظر قطعی حتما باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربرالهام دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقتتون بخیر
  لب های گوشتیِ فقط قرینه نیست میخواستم بپرسم با تزریق ژل قرینه میشه؟ و برای نوبت چند وقت قبلش باید تماس بگیرم.
  ممنون از اینکه وقت میزارین و به سوالات جواب میدین🙏
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام سلامت باشید بله تا حدودی می توان، اما حقیقتا نباید انتظار داشته باشید عدم قرینگی رو به طور کامل و کاملا دقیق می توان اصلاح کرد
   میزان انتظار باید منطقی باشد
   برای تعیین نوبت هم همکارانم تلفنی در خدمتتون هستند 2-3 هفته زودتر تعیین نوبت فرمایید
   اطلاعات بیشتر در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666/
 • تصویر کاربرليلا دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  تزریق ژل و بوتاکسسلام خانم دكتر زيبا ومهربونم
  ١- من ٣6 ساله هستم و زير چشمم چندين خط هست كه خيلي اذيتم ميكنه و دوسش ندارم بهترين راه چيه ؟؟ كه حالت چشم هم عوض نشه؟؟؟؟

  ٢- براي بستن منافذ پوست پيشنهاد شما چيست???

  ممنونم از پاسخگويتون🙏🙏❤️
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام عزیزم سلامت باشید، خط های زیر چشمتون رو باید از نزدیک ببینم تا تشخیص بدیم که چه روشی برای شما مناسب است
   منافذ پوستتون هم که خدا نکنه بسته بشه، اما برای درمان منافذ باز معمولا از میکزونیدلینگ و لیزر Co2 و یک سری روش های ترکیبی دیگر استفاده می کنیم که برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر