لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد آقایان ۱۴۰۰ | بدن، صورت و خط ریش + عوارض + مزایا

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 5, 1396
بازدید: 180796

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 5, 1396
بازدید: 180796

فهرست مطالب

در برخی مردان رشد موهای زائد آزار دهنده است. با توجه به فواید لیزر موهای زائد آقایان، دلیلی وجود ندارد که مردان از همتایان زن خود عقب تر باشند.


آیا لیزر برای از بین بردن همیشگی مو در مردان موثر است؟

 یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد بدن با لیزر در مردان، این است که لیزر در رفع موهای زائد در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر، از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است.
اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم ممکن است قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.
در خصوص تاثیر لیزر موهای زائد در خصوص آقایان باید این حقیقت را صادقانه بدانید، که لیزر در بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست، این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند. در ۹۰ درصد خانم ها معمولا لیزر پس از ۴ الی ۶ جلسه جوابدهی دارد، ۱۰ درصد خانم ها نیز به جلسات بیشتر نیاز دارند. ابتدایی ترین حق شما به عنوان مراجعه کننده لیزر این است که تمام حقایق و احتمالات را صادقانه بدانید و با علم به آن لیزر را شروع کنید.
لیزر موهای زائد آقایان
لیزرهای مورد استفاده برای حذف موها با دقت زیادی متمرکز شده اند تا بتوانند فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست از بین ببرند. لیزر فقط موهای تیره را حذف می کند. رنگ موجود در موهای تیره ناشی از رنگدانه ای به نام ملانین است. خوشبختانه می توان از ملانین برای انتقال پرتو لیزر به طور مستقیم به پایه فولیکول استفاده کرد، به این معنی که لیزر می تواند بدون هیچ گونه انرژی هدر رفته ای کار کند که این منجر به گرم کردن پوست می شود. بنابراین باید در طول درمان از یک سیستم جریان هوای سرد نیز استفاده شود. دستگاه جنتل مکس پورو کمپانی کندلا مجهز به سیستم خنک کننده DCD™ می باشد که انحصارا توسط این کمپانی به ثبت رسیده است.

 آیا همه می توانند آن را انجام دهند؟

همانند همه ی درمان های حذف موهای زائد با لیزر، موهای بلوند، خاکستری و قرمز حذف نمی شوند.

آیا لیزر موی زائد آقایان درد دارد؟

بسیاری از بیماران، حذف موهای زائد با لیزر را به حس شبیه برخورد یک نوار لاستیکی به پوست تشبیه می کنند. اما مطالعات نشان می دهد این درد خفیف است و کمتر از ۱ درصد از بیماران نیاز به کرم بی حس کننده دارند.
انجام لیزر در مراکزی که پزشک متخصص حضور نداشته باشد، می تواند عوارض جدی را برای فرد ایجاد کند.

خطرات احتمالی لیزر موهای زائد آقایان

– خبر بد

در صورت انجام لیزر در مراکز غیر معتبر، حذف موی های زائد با لیزر می تواند باعث تغییر رنگ پوست، سوختگی، زخم، و ضایعات شبیه آکنه شود.

– خبر خوب

مناطقی از بدن که در برابر نور خورشید محافظت می شوند، عوارض کمتری پس از لیزر کردن دارند. بنابراین تا زمانی که حمام آفتاب نمی گیرید، خطری شما را تهدید نمی کند. با این حال، کارشناسان می گویند خطر هر گونه عوارض جانبی و یا عوارض طولانی مدت بسیار نادر است.

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

شایعاتی در مورد لیزر موهای زائد آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد در حالیکه لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و چنین عارضه ای را ایجاد نمی کند و تنها توسط رنگدانه مو قابل جذب است.

اگر علاقه مند به آگاهی بیشتر درباره لیزر موهای زائد دارید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

لیزر موهای بدن چه مدت طول می کشد؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در ۹۰ درصد خانم ها معمولا ۴ الی ۶ جلسه است که در آقایان معمولا تعداد جلسات بیشتر خواهد بود.  میدانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است ؟

 لیزر در کدام قسمت های بدن نتیجه بهتری می دهد؟

بهترین نتیجه در  حذف یا کاهش مو در پشت، سینه، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی است. بیشترین مراجعات مردان برای لیزر موهای زائد در ناحیه گردن، کمر، سرشانه و ناحیه تناسلی است.
لیزر موهای زائد مردان
همچنین در پوست های روشن با موهای تیره انتظار نتیجه بهتری داریم. لیزر برای موهای بلوند یا سفید مناسب نیست. پوست سیاه فقط به یک نوع لیزر به خوبی پاسخ می دهد که Nd: YAG است. دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر اندیگ(Nd: YAG) میباشد که با طول موج ۱۰۶۴مناسب برای پوست ها و نواحی تیره است، در نتیجه با حداکثر ایمنی کار برای شما انجام می شود. نکات قبل از لیزر موهای زائد را بدانید.

مو‌های زائد مردان کجاست؟

اغلب در جا‌هایی مثل زیر بغل، ناحیه تناسی، پشت کمر، پا‌ها و… مو‌هایی روییده می‌شود که ممکن است خوشایند نباشند و اطمینان به نفس شما را کاهش دهد. در چنین حالتی به جای استفاده از روش‌های آزار‌دهنده‌ای مثل استفاده از تیغ و ماشین اصلاح بدن و… شاید بهترین راه ممکن لیزر باشد. لیزر مو‌های زائد آقایان این امکان را به شما می‌دهد تا بدن و چهره‌ای جذاب و منحصربه‌فرد داشته باشید. البته شاید ذکر این نکته به صورت مجدد لازم باشد که بدانید، بدن مردان اغلب به دلیل هورمون‌های قوی‌تر نسبت به مو‌های زائد در بدن بانوان هم نیاز به جلسات بیشتری برای لیزر دارد و هم باید حتی سالیانه تا دو بار برای لیزر به پزشک خود رجوع کنید.

اما در جواب به این سؤال که مو‌های زائد مردان کجاست؟ باید بگوییم که این سؤال تا حدودی شخصی است. به این معنی که ممکن است کسی مو‌های ساق دست را زائه بداند و شخص دیگری مو‌های خط ریش را جزء این دسته به حساب آورد.

در حال به صورت کلی تقسیم‌بندی مو‌های زائد بدن را به صورت زیر به حساب می‌آورند:
⦁ لیزر خط ریش و لیزر خط ریش
⦁ گوش
⦁ زیر بغل
⦁ پشت کتف
⦁ شکم و ناف
⦁ سینه
⦁ ناحیه تناسلی
⦁ باسن و پشت کمر
⦁ ران و ساق

لیزر موهای زائد آقایان

باید‌ها و نباید‌هایی که باید درباره لیزر بدن آقایان بدانید!

باید بدانید که اگر در یک مرکز درمانی مجهز و رسمی و استاندارد لیزر مو‌های زائد و لیزر ریش مردان را انجام دهید، عوارض لیزر خط ریش، پا‌ها و سینه و دیگر نواحی بدن شما صفر درصد است. در واقع هیچ گونه عوارضی برای لیزر وجود ندارد و با خیال راحت می‌توانید تعداد جلسات مشخص شده خود را طی کنید.
مطلب بعدی درباره قیمت لیزر صورت مردان و بدن است. در این جا باید بگوییم که هزینه لیزر مو‌های زائد مردان باتوجه به نوع پوست، تعداد جلسات و … متفاوت است و به صورت کلی بسته به ضخامت مو، جنس مو، رشد مو و… وابسته است. اما چیزی که میانگین برای آقایان در نظر گرفته شده است

نکته جالب توجه استفاده از دستگاه‌هایی است که برای لیزر مو‌های زائد آقایان استفاده می‌شود. جنتل مکس پرو کندلا که یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین دستگاه‌های سطح جهانی برای لیزر مو‌های زائد است، در حال حاضر در مرکز لیزر مو‌های زائد مردان دکتر مجد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین قبل از انجام لیزر، به مراجعه‌کننده بی‌حسی موضعی داده می‌شود تا هیچ درد و التهابی را حس نکند و لیزری آرام و کامل داشته باشد.

علاوه‌بر این لیزر مو‌های زائد آقایان این امکان را به شما می‌دهد تا بدن و چهره‌ای جذاب و منحصربه‌فرد داشته باشید. همچنین آقایان باید توجه داشته باشند که ممکن است بعد از دو تا سه جلسه اول لیزر گاهی تعداد رویش مو‌ها بیشتر هم شود که این عیبی ندارد. چرا که لیزر باعث می‌شود ریشه‌های موی خفته بیدار شوند و به طور کامل در جلسات بعدی از بین بروند. پس اگر بعد از طی فرایند لیزر مو‌های زائد بدن خود متوجه شدید حجم مو‌ها کم نشده یا بیشتر شده نگران نشوید و این نشان از بی‌تأثیری آن نیست. جلسات لیزر خود را تا انتها انجام دهید و مطمئن باشید که تأثیر خوبی خواهد داشت.

همچنین برای جلوگیری از عوارض احتمالی که ممکن است برای شما به وجود آید، حتماً به مراکز معتبر رجوع کنید و فریب شیادان و کلاهبردان را نخورید. چرا که سلامت پوست شما از همه چیز مهم‌تر است و اگر حواستان نباشد به دلیل حساسیت بالایی که پوست دارد ممکن است صدمات زیادی به آن بزنید.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

موهای زائد مردان کجاست

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۶۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل پکیج های ۱و۲و۳ می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

هزینه لیزر موهای سینه و شکم

۵۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پاها

۱ میلیون تومان
هزینه لیزر کمر

۵۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد سر شانه ها

۲۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

۹۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

۴۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد باسن

۳۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد گوش/جلوی گردن/پشت گردن

۱۵۰ هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد سینه و شکم+کل پشت کمر+زیر بغل ها+سر شانه ها: ۱۱۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل پاها+ناحیه تناسلی+باسن: ۱۷۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر م.د یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 167 مشاهده پرسش
  خانم دکتر سلام.
  پسری ۳۵ساله با پوست گندمی هستم که جدیدا موهای کرکی بدنم کم کم رو به تیرگی و ضخیم شدن میره در ناحیه سینه و شکم که باعث آزار و خارش میشه آیا میشه فقط با دارو جلوی این روند رو گرفت ؟؟؟؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   برای اظهار نظر تخصصی لازم هست از نزدیک معاینه شوید.

 • تصویر کاربر h شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 143 مشاهده پرسش
  با عرض سلام

  علت رویش مو در وسط پیشانی چیست ؟

  و ایا با لیزر برطرف میشود؟

  ایا میشود خط ریش را با لیزر اصلاح کرد ؟

  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۹( 2 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   برای اظهار نظر تخصصی درمورد سوال اولی ه فرمودین باید از نزدیک معاینه شوید و لیزر موهای زائد آقایان به دلیل مسائل شرعی در مجموعه ما انجام نمی شود.

 • تصویر کاربر همایون یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 120 مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  مجموع هزینه های لیزر کل بدن برای آقایون با پوست های روشن و موهای تیره و پرپشت در تمامی جلسات چقدر میشه حدوداً؟
  لطفاً خودتون پاسخ بدین، لینک و جدول قیمت ها رو نمیخوام. ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   منظورتون رو متوجه نشدم اگر شما تعرفه های لیزرو میخواین در لینک لیزر ما وجود داره

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر E.a یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 168 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  آیا بیضه رو هم میشه لیزر کرد؟
  برا من خیلی مو داره اگه نمیشه پس باید چیکار کنم؟
  زیر بغل چی؟آیا زیر بغل خطری داره؟
  و آخری اینکه گوشو میشه لیزر کرد یا نه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 سال پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   بله میتونید انجام بدید و هیچ مشکلی نداره بعلاوه انجام فرایند لیزر دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش پس اگر حتی یک مورد نارضایتی وجود داشت اولینجا توی اون کشور جلوی انجام اینکار گرفته میشد بعلاوه عمق نفوذ لیزر حدود ۳ میلیمتر هستش و اصلا به اندام‌های داخلی شما نمیرسه که بخواد باعث ایجاد عارضه بشه ولی در نهایت

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 124 مشاهده پرسش
  سلام. موی تناسلی اقایان توسط چه فردی لیزر میشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   لیزر موهای زائد آقایان توسط اپراتور آقا انجام میشود، اطلاعات بیشتر در لینک زیر موجود است 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر رویا دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 119 مشاهده پرسش
  سلام من بخاطر پشت لبم که سبز شده بود رفتم دکتر و تا شش ماه برای لیزر رفتم ولی نتیجه نگرفتم میشه بگین علتش چبه؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   ما در جریان روند لیزر  شما نبودیم که اجازه اظهار نظر داشته باشیم برای اظهار نظر تخصصی لازم هستش از نزدیک معاینه شوید ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲۳ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   ما در جریان روند لیزر شما نبودیم که اجازه اظهار نظر داشته باشیم برای اظهار نظر تخصصی لازم هستش از نزدیک معاینه شوید ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 112 مشاهده پرسش
  سلام میخواستم بدونم زیر ابروی آقایان چند جلسه طول میکشد وهزینه اش چقدر است
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   ببینید زیر ابرو به دلیل نزدیکی به کاسه چشم منطقه پرریسکی هستش و چون لیزر ممکنه چندسانت از اطراف یک محدوده تاثیر بگذاره ممکن هست در فرم ابرو هم تاثیرگذار باشه به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای اون نواحی لیزر انجام ندهید و در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر Alireza چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 122 مشاهده پرسش
  سوال وقتتون بخیر
  من ۱ جلسه خط ریشم رو لیزر کردم ولی جای خط ریش رو دوست نداشتم خیلی پایین بود
  اگر دیگه لیزر نکنم درمیاد؟!
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   بله امکانش هست که دوبار رشد داشته باشه اما واقعا الگوی روبیش مو صورت آقایان متفاوت هستش و ممکنه مقداری زمان بر باشه.

 • تصویر کاربر علیرضا شنبه ۲۱ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 182 مشاهده پرسش
  لیزر ریش و سبیل مشکی و ضخیم نتیجه قابل قبول میدهد یا خیر.اگر تاثیر دارد چند جلسه لازم است و هزینه آن چقدر میشود . لطفا راهنمایی بفرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲۱ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   به دلیل مسائل شرعی لیزر موهای زائد برای صورت آقایان انجام نمیشود ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر نسترن سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 121 مشاهده پرسش
  سلام من قبلا سوال پرسیدم ولی اسم دستگاه رو اشتباه گفتم ،میخواستم بدونم من که 8 جلسه لیزر با دستگاه الکس آریون آلما انجام دادم میتونم بقیه جلسات رو با دستگاه الکس پلاتینیوم آیس انجام بدم ؟اصلا کدوم یکی از این دستگاه ها بهتر هستش؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۲۴ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   روند لیزر به ده ها عامل بستگی داره که انتخاب نوع انتخاب دستگاه یکی از آنهاست و این به این معنی نیست که انجام لیزر با بهترین دستگاه ها هم میتونه از ایجاد عارضه جلوگیری کنه یا ضامن جوابدهی باشه  لیزر به عوامل زیادی از جمله نوع دستگاه، حضور پزشک، کیفیت مواد مصرفی و... باید توجه کرد پس نمیشه صرفا اظهار نظر کرد که آیا دستگاه رو عوض کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت یانه ولی در نهایت

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

درحال دریافت اطلاعات

با ربات تلگرام دکتر گیتا مجید زاده

جواب پرسش های خود را سریع تر دریافت کنید!

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر