لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد آقایان ۱۴۰۰ | بدن، صورت و خط ریش + عوارض + مزایا

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 5, 1396
بازدید: 180800

نویسنده: دکتر گیتا مجیدزاده

آذر 5, 1396
بازدید: 180800

فهرست مطالب

در برخی مردان رشد موهای زائد آزار دهنده است. با توجه به فواید لیزر موهای زائد آقایان، دلیلی وجود ندارد که مردان از همتایان زن خود عقب تر باشند.


آیا لیزر برای از بین بردن همیشگی مو در مردان موثر است؟

 یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد بدن با لیزر در مردان، این است که لیزر در رفع موهای زائد در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر، از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است.
اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم ممکن است قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.
در خصوص تاثیر لیزر موهای زائد در خصوص آقایان باید این حقیقت را صادقانه بدانید، که لیزر در بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست، این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند. در ۹۰ درصد خانم ها معمولا لیزر پس از ۴ الی ۶ جلسه جوابدهی دارد، ۱۰ درصد خانم ها نیز به جلسات بیشتر نیاز دارند. ابتدایی ترین حق شما به عنوان مراجعه کننده لیزر این است که تمام حقایق و احتمالات را صادقانه بدانید و با علم به آن لیزر را شروع کنید.
لیزر موهای زائد آقایان
لیزرهای مورد استفاده برای حذف موها با دقت زیادی متمرکز شده اند تا بتوانند فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست از بین ببرند. لیزر فقط موهای تیره را حذف می کند. رنگ موجود در موهای تیره ناشی از رنگدانه ای به نام ملانین است. خوشبختانه می توان از ملانین برای انتقال پرتو لیزر به طور مستقیم به پایه فولیکول استفاده کرد، به این معنی که لیزر می تواند بدون هیچ گونه انرژی هدر رفته ای کار کند که این منجر به گرم کردن پوست می شود. بنابراین باید در طول درمان از یک سیستم جریان هوای سرد نیز استفاده شود. دستگاه جنتل مکس پورو کمپانی کندلا مجهز به سیستم خنک کننده DCD™ می باشد که انحصارا توسط این کمپانی به ثبت رسیده است.

 آیا همه می توانند آن را انجام دهند؟

همانند همه ی درمان های حذف موهای زائد با لیزر، موهای بلوند، خاکستری و قرمز حذف نمی شوند.

آیا لیزر موی زائد آقایان درد دارد؟

بسیاری از بیماران، حذف موهای زائد با لیزر را به حس شبیه برخورد یک نوار لاستیکی به پوست تشبیه می کنند. اما مطالعات نشان می دهد این درد خفیف است و کمتر از ۱ درصد از بیماران نیاز به کرم بی حس کننده دارند.
انجام لیزر در مراکزی که پزشک متخصص حضور نداشته باشد، می تواند عوارض جدی را برای فرد ایجاد کند.

خطرات احتمالی لیزر موهای زائد آقایان

– خبر بد

در صورت انجام لیزر در مراکز غیر معتبر، حذف موی های زائد با لیزر می تواند باعث تغییر رنگ پوست، سوختگی، زخم، و ضایعات شبیه آکنه شود.

– خبر خوب

مناطقی از بدن که در برابر نور خورشید محافظت می شوند، عوارض کمتری پس از لیزر کردن دارند. بنابراین تا زمانی که حمام آفتاب نمی گیرید، خطری شما را تهدید نمی کند. با این حال، کارشناسان می گویند خطر هر گونه عوارض جانبی و یا عوارض طولانی مدت بسیار نادر است.

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

شایعاتی در مورد لیزر موهای زائد آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد در حالیکه لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و چنین عارضه ای را ایجاد نمی کند و تنها توسط رنگدانه مو قابل جذب است.

اگر علاقه مند به آگاهی بیشتر درباره لیزر موهای زائد دارید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

لیزر موهای بدن چه مدت طول می کشد؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در ۹۰ درصد خانم ها معمولا ۴ الی ۶ جلسه است که در آقایان معمولا تعداد جلسات بیشتر خواهد بود.  میدانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است ؟

 لیزر در کدام قسمت های بدن نتیجه بهتری می دهد؟

بهترین نتیجه در  حذف یا کاهش مو در پشت، سینه، شکم، شانه ها و ناحیه تناسلی است. بیشترین مراجعات مردان برای لیزر موهای زائد در ناحیه گردن، کمر، سرشانه و ناحیه تناسلی است.
لیزر موهای زائد مردان
همچنین در پوست های روشن با موهای تیره انتظار نتیجه بهتری داریم. لیزر برای موهای بلوند یا سفید مناسب نیست. پوست سیاه فقط به یک نوع لیزر به خوبی پاسخ می دهد که Nd: YAG است. دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر اندیگ(Nd: YAG) میباشد که با طول موج ۱۰۶۴مناسب برای پوست ها و نواحی تیره است، در نتیجه با حداکثر ایمنی کار برای شما انجام می شود. نکات قبل از لیزر موهای زائد را بدانید.

مو‌های زائد مردان کجاست؟

اغلب در جا‌هایی مثل زیر بغل، ناحیه تناسی، پشت کمر، پا‌ها و… مو‌هایی روییده می‌شود که ممکن است خوشایند نباشند و اطمینان به نفس شما را کاهش دهد. در چنین حالتی به جای استفاده از روش‌های آزار‌دهنده‌ای مثل استفاده از تیغ و ماشین اصلاح بدن و… شاید بهترین راه ممکن لیزر باشد. لیزر مو‌های زائد آقایان این امکان را به شما می‌دهد تا بدن و چهره‌ای جذاب و منحصربه‌فرد داشته باشید. البته شاید ذکر این نکته به صورت مجدد لازم باشد که بدانید، بدن مردان اغلب به دلیل هورمون‌های قوی‌تر نسبت به مو‌های زائد در بدن بانوان هم نیاز به جلسات بیشتری برای لیزر دارد و هم باید حتی سالیانه تا دو بار برای لیزر به پزشک خود رجوع کنید.

اما در جواب به این سؤال که مو‌های زائد مردان کجاست؟ باید بگوییم که این سؤال تا حدودی شخصی است. به این معنی که ممکن است کسی مو‌های ساق دست را زائه بداند و شخص دیگری مو‌های خط ریش را جزء این دسته به حساب آورد.

در حال به صورت کلی تقسیم‌بندی مو‌های زائد بدن را به صورت زیر به حساب می‌آورند:
⦁ لیزر خط ریش و لیزر خط ریش
⦁ گوش
⦁ زیر بغل
⦁ پشت کتف
⦁ شکم و ناف
⦁ سینه
⦁ ناحیه تناسلی
⦁ باسن و پشت کمر
⦁ ران و ساق

لیزر موهای زائد آقایان

باید‌ها و نباید‌هایی که باید درباره لیزر بدن آقایان بدانید!

باید بدانید که اگر در یک مرکز درمانی مجهز و رسمی و استاندارد لیزر مو‌های زائد و لیزر ریش مردان را انجام دهید، عوارض لیزر خط ریش، پا‌ها و سینه و دیگر نواحی بدن شما صفر درصد است. در واقع هیچ گونه عوارضی برای لیزر وجود ندارد و با خیال راحت می‌توانید تعداد جلسات مشخص شده خود را طی کنید.
مطلب بعدی درباره قیمت لیزر صورت مردان و بدن است. در این جا باید بگوییم که هزینه لیزر مو‌های زائد مردان باتوجه به نوع پوست، تعداد جلسات و … متفاوت است و به صورت کلی بسته به ضخامت مو، جنس مو، رشد مو و… وابسته است. اما چیزی که میانگین برای آقایان در نظر گرفته شده است

نکته جالب توجه استفاده از دستگاه‌هایی است که برای لیزر مو‌های زائد آقایان استفاده می‌شود. جنتل مکس پرو کندلا که یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین دستگاه‌های سطح جهانی برای لیزر مو‌های زائد است، در حال حاضر در مرکز لیزر مو‌های زائد مردان دکتر مجد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین قبل از انجام لیزر، به مراجعه‌کننده بی‌حسی موضعی داده می‌شود تا هیچ درد و التهابی را حس نکند و لیزری آرام و کامل داشته باشد.

علاوه‌بر این لیزر مو‌های زائد آقایان این امکان را به شما می‌دهد تا بدن و چهره‌ای جذاب و منحصربه‌فرد داشته باشید. همچنین آقایان باید توجه داشته باشند که ممکن است بعد از دو تا سه جلسه اول لیزر گاهی تعداد رویش مو‌ها بیشتر هم شود که این عیبی ندارد. چرا که لیزر باعث می‌شود ریشه‌های موی خفته بیدار شوند و به طور کامل در جلسات بعدی از بین بروند. پس اگر بعد از طی فرایند لیزر مو‌های زائد بدن خود متوجه شدید حجم مو‌ها کم نشده یا بیشتر شده نگران نشوید و این نشان از بی‌تأثیری آن نیست. جلسات لیزر خود را تا انتها انجام دهید و مطمئن باشید که تأثیر خوبی خواهد داشت.

همچنین برای جلوگیری از عوارض احتمالی که ممکن است برای شما به وجود آید، حتماً به مراکز معتبر رجوع کنید و فریب شیادان و کلاهبردان را نخورید. چرا که سلامت پوست شما از همه چیز مهم‌تر است و اگر حواستان نباشد به دلیل حساسیت بالایی که پوست دارد ممکن است صدمات زیادی به آن بزنید.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

موهای زائد مردان کجاست

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۶۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل پکیج های ۱و۲و۳ می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

هزینه لیزر موهای سینه و شکم

۵۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پاها

۱ میلیون تومان
هزینه لیزر کمر

۵۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد سر شانه ها

۲۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

۹۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

۴۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد باسن

۳۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد گوش/جلوی گردن/پشت گردن

۱۵۰ هزار تومان

 

پکیج لیزر موهای زائد سینه و شکم+کل پشت کمر+زیر بغل ها+سر شانه ها: ۱۱۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل پاها+ناحیه تناسلی+باسن: ۱۷۰۰۰۰۰ تومان
پکیج لیزر موهای زائد کل بدن: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پیشنهاد ما:

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر حمید یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 125 مشاهده پرسش
  ایا حقیقت داره ک کسانی لیزر بزنن و بعدچند سال ب بیماری سرطان روبرو میشن
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۲ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم
   ببینید انجام فرایند لیزر دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش پس اگر حتی یک مورد نارضایتی وجود داشت اولینجا توی اون کشور جلوی انجام اینکار گرفته میشد بعلاوه عمق نفوذ لیزر حدود ۳ میلیمتر هستش و اصلا به اندام‌های داخلی شما نمیرسه که بخواد باعث ایجاد عارضه بشه ولی در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر اریا سه شنبه ۱۷ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 135 مشاهده پرسش
  کل بدن قیمت لطفا
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۷ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   اطلاعات کامل در لینک زیر موجود است 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۷ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 114 مشاهده پرسش
  من مرد هستم
  میخواهم لیزر توسط تکنسین زن انجام شود
  نسبت به آقایان حساسیت اخلاقی دارم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲۷ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   متاسفانه ما همچین امکانی رو نداریم.

 • تصویر کاربر سپیده چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 126 مشاهده پرسش
  با سلام
  دستگاه الکس کلاریتی جهت لیزر مو مناسب هست ؟؟؟ آیا با پوست تماس داره ؟؟ میشه سری جدا تهیه کرد؟؟؟
  سپاس
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۴ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   دستگاهی که فرمودین به نسبت ارازن قیمت هست و طبیعتا تعرفه انجام آن نیز ارزانتر هستش ولی به یاد داشته باشید که روند لیزر به ده ها عامل بستگی داره که انتخاب نوع انتخاب دستگاه یکی از آنهاست و این به این معنی نیست که انجام لیزر با بهترین دستگاه ها هم میتونه از ایجاد عارضه جلوگیری کنه یا ضامن جوابدهی باشه  لیزر به عوامل زیادی از جمله نوع دستگاه، حضور پزشک، کیفیت مواد مصرفی و... باید توجه کرد پس نمیشه صرفا اظهار نظر کرد که آیا دستگاه رو عوض کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت یانه ولی در نهایت

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲ دی ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 140 مشاهده پرسش
  ببخشید سوالم این بود که من رو کمرم و پایینترش خیلی مو دارم یه ذره ام خجالتی ام وقتی برم برای لیزر چی جوری ناحیه ی تناسلی و بالا ترشو رو انجام میدن
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۲ دی ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر محسن سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 174 مشاهده پرسش
  اگر بدن لیزر کنیم دیگر هیچ گونه مودربدن مشاهده نمیشود وهزینه آن چقدراست وبرای مردان هم انجام می دهید در کلینک
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   بله لیزر برای آقایون هم انجام میشود ولی باید یک توقع منطقی از این کار داشت در اکثر افراد لیزر بین 70 تا 100% پاسخدهی داشته است ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر نوید چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 127 مشاهده پرسش
  سلام سی سالمه خواستم بدونم لیزر قسمت الت تناسلی و خط باسن چندجلسه احتیاج داره و چقدرهزینه میبره ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر کبیری چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 172 مشاهده پرسش
  سلام آیا موهای زائد بعد از لیزر بصورت دائمی از بین میرود
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   ببینید درواقع تضمینی درمورد لیزر موهای زائد وجود نداره اما در اکثر افراد بین 70 تا 100% جوابدهی داشته است ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر کبیری چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 132 مشاهده پرسش
  سلام آیا موهای زائد بعد از لیزر بصورت دائمی از بین میرود
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام عزیزم

   ببینید درواقع تضمینی درمورد لیزر موهای زائد وجود نداره اما در اکثر افراد بین 70 تا 100% جوابدهی داشته است ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

 • تصویر کاربر حسن سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 338 مشاهده پرسش
  سلام آیا موهای زائد بعد از لیزر بصورت دائمی از بین میرود
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام وقت بخیر

   درمورد لیزر نمیتوان بطور قطع اظهار نظر کرد که تمام موها ازبین میرود اما در اکثر مراجعین بین 70 تا 100% جوابدهی داشته است اما بطور کل هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

درحال دریافت اطلاعات

با ربات تلگرام دکتر گیتا مجید زاده

جواب پرسش های خود را سریع تر دریافت کنید!

برای مشاوره و رزرو وقت فرم زیر را پر کنید:

پرسش از دکتر