همه چیز درمورد لیزر خانگی موهای زائد و دستگاه لیزر خانگی

خانم ها وقت و پول زیادی برای از بین بردن موهای زائد  بدنشان هزینه می کنند. شرکت های آرایشی، به طور مداوم محصولات جدید برای از بین بردن موهای زائد معرفی می کنند، به همین منظور لیزر خانگی موهای زائد را نیز تولید کرده اند. آیا دستگاه لیزر خانگی خوبه؟

نواحی خاصی مانند زیربغل، پاها و خط بیکینی ذاتا در هر فردی محل رشد موهای زائد است. پس از انجام لیزر در صورت موفقیت آمیز بودن، شما می توانید این کار بهداشتی را برای همیشه از لیست کارهایتان کنار بگذارید.

بر اساس تحقیقاتی که اخیرا انجام گرفته است و گزارش جامعه جراحان زیبایی، لیزر درمانی موهای زائد، سومین عمل متداول با تهاجم خیلی کم بعد از بوتاکس و تزریق ژل می باشد که پزشکان در مطب آن را انجام می دهند. اما مانند اکثر کارهای پوست و زیبایی، لیزر موهای زائد نیز گران قیمت است.

لیزر خانگی موهای زائد

این درمان معمولا بعد از دو بار تکرار، نتایج خود را نشان میدهد و ممکن است نیاز به تکرار تا ۶ جلسه برای دریافت نتایج دائمی و طولانی مدت باشد. نتیجه لیزر موهای زائد اگر با لیزرهای معتبر انجام شود و دستگاه های پالس نوری( لیزر خانگی ) نباشد معمولا ماندگار است البته در برخی افراد نیاز به سالی یک یا دو بار جلسه یادآور سالیانه است.

کمپانی های تولید کننده لیزر خانگی ، در تلاش اند تا لیزر خانگی را با قیمتی کمتر عرضه کنند. با این که این محصولات قیمت ارزانی ندارند، اما در مقایسه با تعداد جلسات درمانی خیلی ارزان تر هستند.

دستگاه لیزر خانگی

 چگونگی انجام لیزر خانگی

لیزر درمانی با از بین بردن فولیکول های مو اثر می کند، موها وقی در چرخه ی رشد هستند گرما را از لیزر جذب می کنند، بنابراین از رشد آن ها جلوگیری می شود. از بین بردن مو از لحاظ فنی دائمی است، اما مشکل این است که هر مو در یک مرحله  متفاوت از چرخه رشد می کند، به همین دلیل شما باید درمان را چند بار انجام دهید و با یک بار درمان نمی توانید آن ها را کاملا از بین ببرید.

هورمون ها، مانند وضعیتی که در بارداری و بعد از آن به شدت افزایش می یابند، میتوانند سبب ایجاد موهای جدید در مناطقی که قبلا درمان شده اند شوند. از بین بردن موها لزوما همیشه دائمی نیست. نکات قبل از لیزر موهای زائد را بخوانید.

محدودیت لیزر خانگی

از بین بردن موها با لیزر همچنین یک محدودیت قابل توجه دارد. فولیکول مو هنگامی نور را به خوبی جذب می کند که یک رنگی متضاد بین پوست و مو وجود داشته باشد، شخصی با رنگ پوست روشن با یک موی تیره بهترین گزینه برای درمان است. اما با پیشرفت تکنولوژی و عرضه لیزرهای پیشرفته در کلینیک های زیبایی مانند ND;Yag به سادگی می توان افراد با پوست های تیره و برنزه را لیزر کرد.

البته باید در جریان باشید این تیرگی و برنزه بودن باید مادرزادی باشد و نه به وسیله حمام آفتاب و سولاریوم، زیرا این حمام آفتاب و سولاریوم پوست را به شدت خشک میکند و ممکن است در برابر لیزر آسیب پذیر باشد.

آیا ممکن است  لیزر خانگی بدون اثرات سو برای کسی وجود داشته باشد؟

این کار نیاز به یک تنفس عمیق و امتحان کردن آن دارد. حدود ده سال قبل، من در یک کلینیک لیزر درمانی بودم و موهای بیشتر مناطق مد نظرم از بین رفته بودند، بجز مناطقی کوچک و تک. در تلاش بودم یک روش علمی خوب را پیدا کنم پس تصمیم گرفتم زیر بغل چپم را با دستگاه های لیزر خانگی درمان کنم و سمت راستم را برای مقایسه بدون دخالت رها کنم.

پس از خواندن دفترچه ی راهنمای طولانی آن که شامل یک راهنمای رنگ دست برای تعیین رنگ پوست هایی که قابل درمان هستند، به این موضوع پی بردم که من داوطلب مناسب هستم. قبل از درمان، باید یک قسمت از پوستم را آزمایش می کردم. اگر سنسور های دستگاه لیزر خانگی متوجه شوند که در ناحیه ی تیره ی پوست در حال استفاده هستید، دستگاه قفل شده و اجازه ی استفاده را نمی دهد.

مطلب مرتبط: همه چیز درباره لیزر موهای زائد

نواحی ممنوعه در لیزر خانگی

همچنین یک لیست دیگر از موارد پیشگیری نیز وجود دارد: شما نباید از آن برای ابرو ها، گوش ها، نوک پستان، آلت تناسلی، صورت مردان، محل تاتو و خال و همچنین برای کودکان استفاده کنید. زمانی که من در حال استفاده از آن بودم، مقداری نگران شدم ولی اتفاقی که افتاده بود به اندازه ای شدید نبود که مرا بسوزاند. یکی از مسئولین این دستگاه ها اشاره میکند که نوع خانگی آن در مقایسه با نوع کلینیکی آن با وجودی که میتواند خطرناک باشد، خیلی کم قدرت تر است، این قدرت کمتر در نتیجه باعث می شود میزان استفاده از این دستگاه های لیزر خانگی باید مدوام باشد.

در دستور العمل آن آمده است که برای درمان، باید هر دو هفته از آن استفاده کنید، انتظار میرود سه هفته بعد از درمان در رشد موها کاهش ۶۰ درصدی مشاهده کنید که در ادامه بیشتر نیز میشود. این شرکت برای استفاده بیشتر از دستگاه لیزر خانگی، درمان های دوره ای را در نظر گرفته است. من بعد از هفت بار استفاده از آن، درمان را به اتمام رساندم. در اکثر موارد هر هفته درمانم را انجام دادم بجز یک هفته که فراموش کردم و درمانم سه هفته به تعویق افتاد، پس از آن درمانم دوهفته ای ام را پشت سر هم انجام دادم. باید به همه ی توصیه ها و پیشنهادات شرکت عمل کنید، تا بتوانید تفاوت را بهتر دریابید.

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

این دستگاه ها به راحتی در دست جای می گیرد، اما سنگین بوده و به ظاهر آن شبیه میکروفون فضایی است. چندین حالت برای شدت عملکرد آن وجود دارد، من تصمیم گرفتم برای راحتی با حالت متوسط آن شروع کنم. طبق دستورالعمل، باید نزدیک ۱۰۰ موج لیزر به زیربغل برسد. این دستگاه نمایشگر دستی دارد که تعداد امواج صادره را می شمارد.

تنها کاری که من باید انجام میدادم این بود که دستگاه را روی پوستم قرار میدادم و منتظر میشدم تا اتمام کار را به من اعلام کند و پس از آن دستگاه لیزر خانگی را طبق الگو به ناحیه ی جدید منتقل میکردم. اگر شما دستگاه لیزر خانگی را از روی پوست برندارید و به جای جدید نگذارید، دستگاه یک صدای عجیب و بلند تولید میکند.

تفاوت آن با درمان های کلینیکی تنها در احساس گرمای شدید به همران صدای بوق آن بود. زیرا در درمان کلینیکی، دستگاه لیزر خنک کننده ای داشت که باد بسیار سردی را منتقل میکرد و زیاد متوجه گرمای ایجاد شده نمی شدم. اما من موفق شدم با وجود تمام مسائل تقریبا ۶ دقیقه آن را انجام دهم، در این مدت ۱۰۴ موج به پوستم تابیده شد.

زیربغلم مقداری دردناک و صورتی شده بود، اما صبح روز بعد به حالت طبیعی برگشت و من توانستم از دئودورانت استفاده کنم. بعد از دو هفته بعد از انجام آن تقریبا تفاوت قابل توجهی را احساس نکردم، بنابراین برای درمان بعدی از قدرت آن را یک درجه افزایش دادم اما بعد از دو صدای هشدار دهنده ی دستگاه در این حالت، کمی نگران شدم.

دستگاه خانگی لیزر موهای زائد

دو هفته بعد تصمیم گرفتم یک ساعت قبل از درمان از قرص ایبوبروفن استفاده کنم، شاید دردم را کمتر کند. متوجه شدم که میتوان از کرم هایی برای کاهش درد استفاده کرد، ولی نمیخواستم با استفاده از آن ها مقدار لیزری که به موها میرسند را کمتر کنم. البته بعدها پس از صحبت با چندین پزشک متوجه شدم این باور صحت ندارد که کرم های بی حسی باعث جلوگیری از انتقال تمام قدرت لیزر می شود (حداقل در مورد درمان کلینیکی).

این بار دردم کمتر بود و توانستم درمان را کامل انجام دهم. وقتی فراموش کردم درمان را برای سه هفته انجام دهم، متوجه شدم که زیر بغل چپ من موی کمتری دارد، اما هنوز نیاز به اصلاح کردن داشت.

برای درمان بعدی تصمیم گرفتم آخرین مرحله درمان و حداکثر قدرت درتسگاه را امتحان کنم. حداکثر موج این حالت ده تا بود، بعد از آن دوباره به حالت چهارم برگشتم و حدود ۶۵ موج را امتحان کردم. برای پیشگیری از درد، قبل از صدای هشدار دستگاه استفاده ام را تمام کردم. آخرین درمان من در حالت چهارم بود و از ۶۰ الی ۸۰ موج استفاده کردم. در مورد لیزر موهای زائد آقایان بیشتر بخوانید

من تخمین می زدم که بعد از سه ماه استفاده، موی زیر بغل سمت چپ من به دوسوم سمت راست کاهش یابد. من میخواهم همچنان به درمان ادامه دهم، اما در کل تا اینجا نتایج مشابه یک شیو و اصلاح طولانی تر بود. درحالی که به نظرم نمی توانم از آن برای پاهایم استفاده کنم، در عین حال من با موهای زیر بغل نامتقارن مواجه شده ام.

مطلب مرتبط: برای اطلاع از اینکه آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی خطرناک است یا خیر مطلب زیر را بخوانید.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

 

دستگاه لیزرخانگی

پیش شرط‌های لیزر خانگی مو‌های زائد

برای انجام لیزر خانگی مو‌های زائد پیش شرط‌هایی لازم است که خوب است درباره آن‌ها بدانید. در واقع عمل لیزر اگر به درستی انجام نشود، احتمال دارد که صدمات زیادی به پوست بزند و باعث ایجاد آکنه، حساسیت، خارش و التهاب شود. در حال حاضر گسترش استفاده از انواع دستگاه لیزر خانگی باعث شده که این عوارض هم در افراد بیشتر از قبل شود. به این دلیل که ممکن است بسیاری به دلیل نا آشنایی با دستگاه لیزر خانگی جهت انجام لیزر خانگی مو‌های زائد، زمان، نحوه و روش انجام کار را ندانند و حساسیت‌های شدید پوستی بگیرند.

دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی

دستگاه لیزر مو‌های زائد خانگی هرچند معقول به صرفه‌تر و از نظر هزینه مناسب‌تر هستند، اما به هر حال در نسبت با دستگاه‌هایی که در کلینیک‌های معتبر استفاده می‌شود، توان کمتری را دارند و شاید نتیجه چندان رضایت بخشی هم برای شما نداشته باشند. اما به هر دلیل استفاده از این دستگاه‌ها جهت لیزر نیاز‌مند مواردی است که در زیر به صورت کامل بیان شده است:
⦁ در حالت شارژ کامل از دستگاه استفاده کنید.
⦁ ابتدا قسمت کمی از پوست دست خود را لیزر کنید و اگر حساسیتی نداشت باقی بدن خود را لیزر کنید.
⦁ برای استفاده از دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی و سایر اندام‌های حساس بدن خود توجه داشته باشید که دستگاه را بیشتر از یک بار روی بدن خود نکشید.
⦁ قبل از استفاده از دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی و زیر بغل‌ها از سر‌کننده استفاده کنید.
⦁ توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه حساسیت نظیر قرمزی پوست، خارش پوست، التهاب یا جوش و… باید استفاده از لیزر را متوقف کنید.
⦁ حتماً قبل از لیزر مو‌های بدن خود را اصلاح کنید و لیزر مو‌های زائد خانگی را با صرف حوصله و دقت انجام دهید.
⦁ آقایان برای استفاده از لیزر مو‌های زائد خانگی باید زمان و دفعات بیشتری را صرف کنند. اما توجه کنید اما استفاده بهترین دستگاه لیزر مو‌های زائد خانگی برای جلوگیری از التهابات پوستی بسیار تأثیر‌گزار خواهد داد.

همانطور که خواندید لیزر مو‌های زائد خانگی نیازمند برخی از پیش شرط‌ها و الزاماتی است که باید حتماً مد نظر قرار بدهید. اغلب کسانیکه از دستگاه لیزر مو خانگی نسبت به سایر روش‌های سنتی استفاده می‌کنند، رضایت بیشتری دارند. دستگاه لیزر خونگی در نسبت به استفاده از تیغ، موم، موزر‌ها و… پوست صاف‌تری را به شما هدیه می‌دهد و از رویشش مجدد مو‌ها در کوتاه مدت جلوگیری می‌کند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال استفاده از لیزر خانگی مو‌های زائد هستید، حتماً مواردی را که در این مقاله برای شما گفته شد را جدی بگیرید و در انجام آن‌ها کوشا باشید. رعایت این دستورالعمل‌ها باعث می‌شود تا پوستی صاف و جذاب داشته باشید و با اعتماد به نفس بیشتری در جمع‌های دوستانه و خانوادگی ظاهر شوید.

استفاده از دستگاه‌های معتبر و با دوام باعث می‌شود هم تأثیر بهتری روی پوست خود حس کنید و هم اینکه عوارض کمتری را در حین انجام لیزر روی پوستتان حس کنید. در ادامه به جمع‌بندی مطالبی می‌پردازیم که در بالا گفته شد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

نتیجه گیری

در نهایت چیزی تحت عنوان لیزر خانگی هنوز در دنیا تولید نشده تمامی دستگاه های لیزر خانگی نوعی پرتو تقویت شده شبیه آی پی ال هستند که تا حدودی تاثیر دارند ولی تعداد دفعات استفاده بالا ممکن است عوارضی ایجاد کند.

این نوع تکنولوژی، مربوط به سال ها پیش است و در خصوص موهای زائد سالهاست که استفاده از آن در تمام دنیا منسوخ شده است، IPL مخفف عبارت intense pulsed light می باشد، یعنی پالس نور تقویت شده، با عرضه لیزر، دیگر استفاده از دستگاه های پالس نور در تمام دنیا منسوخ شد. مشکل عمده دستگاه های پالس نوری (چه ورژن خانگی و چه ورژن کلینیکی) درد زیاد، تاثیر کم و تعداد دفعات استفاده بالا است، طوری که به طور دراز مدت باید بسیار تکرار شود.

همچنین دستگاه های لیزر  به دلیل قدرت و توان بسیار بالا حتما باید زیر نظر پزشک و با برق سه فاز استفاده شود همچنین دستگاه های معتبر لیزر چیزی حدود ۵۰۰-۶۰۰ میلیون تومان قیمت دارند پس مطمئنا امکان ساخت ورژن خانگی امکان پذیر نیست. فراموش نکنید اگر برای لیزر موهای زائد به هر مرکزی مراجعه کردید پزشک باید تمام مدت در آن مرکز حضور داشته باشد، تا اولا پیش از لیزر با شما مشاوره داشته باشند و شرح حال شما را در پرونده ذکر، همچنین دستور درجات را به تکنسین های فنی بدهد همچنین اگر مشکلی به وجود آمد تکنسین های فنی از پزشک بخواهند شما را معاینه کنند.

به خاطر داشته باشید لیزر موهای زائد در تمام دنیا اپراتور بیس می باشد، یعنی حتی در ایالات متحده هم برای لیزر موهای زائد ابتدا توسط پزشک مشاوره انجام می شود، درجات توسط پزشک تعیین و سپس انجام آن توسط اپراتور مورد تایید انجام می شود،اما لیزر های دیگر مانند لیزر Co2 Fractional که مخصوص جوانسازی و رفع زائده های پوستی می باشد، حتما حتما باید توسط خود پزشک انجام شود.

 

برای اطلاع کامل درباره لیزر موهای زائد در مطب دکتر مجیدزاده با دستگاه لیزر پیشرفته و به روز روی اینجا کلیک کنید.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد

با احترام

دکتر گیتا مجیدزاده

پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد

.
.
.

ولنجک ، خیابان سیزدهم، خیابان ساسان شمالی ، طبقه فوقانی دی مارکت، پلاک ۳۳، واحد ۲۱

۰۲۱۲۶۸۰۶۵۹۵ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۴۵ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۴۹ ☎

۰۲۱۲۶۸۰۶۰۵۷ ☎

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مریم دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 192 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من دی ماه ۹۵ پاهام رو لیزر کردم ، و توی همون جلسه اول کشاله هر دو ران، اول جای شات های لیزر (الکس) دایره دایره قرمز شد و بعد این دایره ها به صورت قهوه ای درومد و لک شد. الان یک سال و نیمه حتی بهتر هم نشده، کیو سوییچ کردم، سیستامین زدم انواع صد لک و آ اچ آ ها رو زدم نزدیک ۵ میلیون بخدا هزینه کردم ولی نمیره حتی بهتر هم نمیشه، خواهش می کنم کمکم کنید ، چیکار باید بکنم که بره. تصویرهاش به پیوست هست
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام برای اظهار نظر کامل در خصوص مورد شما حتما باید از نزدیک معاینه شوید، اما با توجه به مدت زمانی که از لک ها گذشته است، توقع درمان 100 درصد نباید داشته باشید
   متاسفانه دستگاه های لیزر همانقدر که مفید هستند در صورت استفاده اشتباه، درجات اشتباه و هزاران علت دیگر می توانند عوارض جبران ناپذیر داشته باشند

   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
 • تصویر کاربر محسن چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 107 مشاهده پرسش
  ببخشید میشه هزینه لیزر نواحی مختلف بدن رو برای اقایان رو هم بزارید ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام بله
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر شیرین پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 216 مشاهده پرسش
  وقتتون بخیر.عذر میخوام من پوست طبیعی خودم برنزه است و یکبار لیزر موهای زاید انجام دادم دچار سوختگی ناحیه ران شدم (4ماه قبل )الان آفتاب هم گرفتم و قرص رواکوتان هفته ای 3عدد هم میخورم 😐 آیا میتونم برای لیزر بیام و چند ماه بعد میتونم بیام ؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام در خصوص روآکوتان باید دوز مصرفی را دقیقا بدانیم و از نزدیک معاینه شوید
   اگر پوست شما به صورت طبیعی و مادرزادی برنزه است، لیزر NDyag مخصوص پوست های تیره است

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر نعمت پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 181 مشاهده پرسش
  موهای صورتم می خوام اصلاح کنم با لیزر چقدر هزینه دارد ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 425 مشاهده پرسش
  سلام،ببخشید ایا لیزر ریش یا سبیل مردان وجود دارد و اگر دارد هزینه اش چه قدر است و ایا برای لیزر ریشوسبیل ها باید ریش سبیل ها به صورت تیغی در امده باشد یا میتوان در سن کم که ریشو سبیل ها به صورت ظعیف اما کامل در صورت و پشت لب در امده است باشد؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام لیزر ریش و سیبیل آقایان به دلیل منع شرعی اجازه نداریم متاسفانه
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر مريم پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 203 مشاهده پرسش
  سلام ميخواستم بپرسم وقتي جلسه اول اومديم و شما ميگين فاصله زماني براي جلسه بعدي ٢ماهه اگر قبل از اين 45روز تا6٠روز موهاي زائد در اومد نبايد براي ليزر بيايم بايد صبر كنيم تا اين دوره زماني تموم بشه؟؟
  يك سوال ديگه هم داشتم براي ليزر كردن چند روز قبل بايد شيو كنيم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام بله باید صبر بفرمایید تا زمان مقرر
   حتی جالب است بدانید که گاهی در جلسات 3 تا 4 حتی ممکن است برخی از موهای شما زیادتر هم بشوند که این مساله طبیعی است
   24 ساعت قبل از جلسه لیزر باید شیو نمایید
 • تصویر کاربر ندا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 101 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید می خواستم بپرسم لیزر موها آیا باعث کاهش ترشح غدد عرق به خصوص غدد اپوکرین در نواحی لیزر شده میشه یا نه؟ ممنون
  1. تصویر کاربر ندا پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   خیر
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام خیر هیچ ارتباطی ندارد
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر هستی شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 163 مشاهده پرسش
  آیا لیزر سن دارد؟
  و در حین انجام لیزر جوش های دست و پا هم ازبین میروند؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام حداقل باید 16 سال داشته باشید به دلیل ثبات هورمون ها
   همچنین خیر لیزر فقط و فقط جذب رنگدانه مو می شود به همین دلیل است که هیچ عارضه ای ندارد پس تاثیری روی جوش ها ندارد، اما گاهی دلیل جوش ها، روش های سنتی حذف موهای زائد است که با انجام لیزر و انجام ندادن روش های قبلی، بله جوش ها از بین می روند، در غیر این صورت نیاز به درمان دارویی هم هست


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر غزاله شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 156 مشاهده پرسش
  برای لیزر کل بدن چند جلسه باید اومد و اینکه هزینه ی هر جلسه چقدر است
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۸ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربر غزال دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 265 مشاهده پرسش
  در صورتی که ناحیه ای از صورت یا بدن به خصوص بیکینی دارای جوش و ... باشد آیا می توان لیزر کرد یا قبل از آن باید مشکلات پوستی ناحیه مورد نظر را رفع کرد؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده دوشنبه ۳ اردیبهشت ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام بستگی دارد، گاهی بنا به شرایط پوست و آکنه نباید انجام داد، چون احتمال بروز عارضه دارد
   برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر