آیا لیزر موهای زائد به اندام های داخلی آسیب می رساند؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

 

شنیدن کلمات پرتو و یا تابش لیزر به بدن، ناخودآگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که برای تابش غیر یونیزه استفاده می شود این امواج در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود.

این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ در لیزر موهای زائد فقط تا ریشه مو می باشد که در دستگاه هایی که از تکنولوژی الکساندرایت استفاده می کنند این میزان به حداقل خود یعنی 3 میلیمتر رسیده است. ضمنا اگر دستگاه های رفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می شد.

جنتل مکس پرو

گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!

 

آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

این نگرانی همیشه وجود دارد که استفاده از لیزر موهای زائد به خاطر نفوذ به اندام های داخلی و ساختار سلولی بدن می تواند منجر به ایجاد ناباروری شود. اگرچه متخصصان پوست اظهار دارند که پرتوهایی که از این روش انتشار می یابند، نمی توانند به هیچ یک از اعضای داخلی بدن نفوذ کرده و در نتیجه به آن آسیب برسانند.

با تکیه بر این اصل که تمام نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی با بدن ما اثر متقابل دارند ، هوشمندانه است که خود را ایمن نگه داریم. به همین دلیل است که مطالعات بسیاری بر روی عوارض جانبی احتمالی همچون مسائل باروری و سرطان انجام شده اند.

الیزابت هیل، متخصص پوست و دانشیار دانشکده پزشکی نیویورک معتقد است: “روش حذف موهای زائد با لیزر به وسیله ی هدف قرار دادن یک رنگدانه در یک فولیکول مو انجام می شود ؛ سپس بر روی آن رنگدانه کار شده، بنابراین هیچ تاثیری بر باروری نخواهد داشت. میزان نفوذ لیزرها به پوست کمتر از یک میلی متر است و این امر بدان معنی است که تخمدان ها را نمی توانند تحت تاثیر قرار دهند.

عوارض لیزر موهای زائد

دکتر میچل شوارتز، جراح پوست، تایید می کند که لیزر موهای زائد به این معنی است که در این روش نفوذ عمقی تر به سیستم تولید مثلی و داخلی امکان پذیر نیست. وی توضیح می دهد که چگونه باروری تحت تاثیر قرار نمی گیرد : “انرژی نور [لیزر] توسط رنگدانه ای که در فولیکول های مو قرار دارد جذب می شود ؛ انجام این کار تنها برای کسری از ثانیه کافی است که فولیکول های متعدد را هم زمان از بین ببرد بدون اینکه پوست دور آن تحت تاثیر قرار دهد.

در یک بررسی علمی مبنی بر اثرات نامطلوب حذف مو پژوهشگران حذف موهای زائد توسط لیزر را مورد بررسی قرار دادند ؛ مشخص شد که عوارض جانبی این روش معمولاً پیشرونده بوده و تنها به ندرت عوارض حاد ایجاد می کنند. بدترین این اثرات تغییرات پوستی رنگدانه دار می باشند. این مقاله اظهار دارد که اکثر عوارض جانبی گذرا و جزئی بوده و غالباً شامل قرمزی، زخم و انواعی از تغییرات رنگ پوست می باشد.

قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر (به ویژه تکنولوژی الکساندرایت) امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

این که لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان می شود ، پایه و اساس علمی ندارد. در واقع، با توجه به بنیاد مراقبت از پوست، این روش گاهی اوقات برای درمان انواع خاصی از ضایعات پیش سرطانی نیز استفاده می شود.

از لیزرهای مختلف برای درمان آفتاب سوختگی و رفع چین و چروک استفاده می شود. لیزرهایی که برای از بین بردن مو های زائد و یا سایر مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرند، مقدار کمتری اشعه دارند . علاوه بر این، مقدار حداقل آن تنها بر روی سطح پوست پخش می شود ؛ بنابراین، خطر سرطان زایی ندارند.لیزر موهای زائد زیر بغل

عوارض جانبی استفاده از لیزر در زیر بغل

لیزر از یک پرتو شدید نور برای برداشتن دائمی مو یا اثر زخم از بدن استفاده می کند. در طول برداشتن مو، لیزر به فولیکول مو وارد می شود، و فولیکول ها را می سوزاند و از رشد مو جلوگیری می کند. لیزر همچنین برای حذف برخی از جای زخمها استفاده می شوند و لایه ی سالم پوستی زیر زخم را نمایان می کنند. لیزر درمانی برای همه مناسب نیست. پوست روشن ها بهترین نتیجه را از استفاده از لیزر می برند و ممکن است برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه لازم باشد چندین بار این کار انجام شود. هنگام استفاده از لیزر در زیر بغل، باید مراقبت های ویژه ای برای جلوگیری از عوارض جانبی بالقوه انجام گیرد.

تحریک پوست یک اثر جانبی خفیف استفاده از لیزر در زیر بغل، به علت گرما و نور لیزر است. این تحریک می تواند قرمز شدن جزئی پوست باشد که در عرض چند ساعت به پوسته پوسته شدن محدود می شود.

این یک تظاهر موقتی است که ظرف چند روز خودش برطرف می شود. برای جلوگیری از تحریک پوستی پس از استفاده از لیزر، منطقه را تمیز و خشک نگه دارید اما از صابون های سخت و دئودورانت ها اجتناب کنید. و تا زمانی که تحریک وجود دارد از اصلاح این منطقه خودداری کنید.

اگر لیزر موهای زائد در موقعیت نامناسب قرار نگیرد، می تواند منجر به تغییرات رنگدانه ای به ویژه در کسانی که پوست تیره تر دارند، شود. پوست می تواند روشن تر یا تیره تر شود، اما تغییرات، معمولا موقتی هستند. تغییرات رنگ پوست ممکن است چند هفته تا چند ماه طول بکشد. اگر تغییرات رنگدانه اتفاق بیفتد، از مواجهه با آفتاب بیش از حد جلوگیری کنید، چون مشکل را تشدید می کند.

عوارض جانبی نادر استفاده از لیزر در زیر بغل بر جای گذاشتن زخم است. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که دستگاه در موقعیتی بالاتر از حد لازم قرار گیرد و بیشتر در افراد با پوست تیره تر رخ می دهد. در واقع پوست همراه با فولیکول مو سوزانده می شود که این می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، به خصوص در منطقه ی زیر بغل. درمان تسکین دهنده برای تسکین ناراحتی ضروری است، اما باید اول با پزشک مشورت شود.

لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

استفاده از لیزر موهای زائد برای برداشتن موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی در مرد و زن تقریبا یکسان است. این کار با تاباندن پرتو لیزر با انرژی بالا برای مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود. این انرژی توسط رنگدانه ی تیره ی موجود در فولیکول های مو جذب می شود و توانایی آنها را برای رشد و ضخیم شدن موها از بین می برد. پرتوهای لیزری رنگدانه ها را مورد هجوم قرار می دهند، بنابراین پوست های روشن کمتر آسیب می بینند. با این حال، آسیب های ایجاد شده در پوست، دائمی نیستند، حتی اگر منطقه ی تحت تاثیر لیزر قرار گرفته وسیع باشد. حذف موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی معمولا باعث درد نمی شود، اما باعث کمی ناراحتی می شود. اگر پوست بسیار حساسی در ناحیه ی شرمگاهی دارید، باید از بیهوشی موضعی حذف موهای زائد ناحیه ی شرمگاهی خفیف برای کاهش ناراحتی استفاده کنید، اما عموما ضروری نیست.

چند دقیقه بعد از هر جلسه، پوست تحت تاثیر لیزر قرار گرفته ممکن است صورتی یا حتی قرمز شود، شبیه یک آفتاب سوختگی خفیف، و معمولا چند روز طول می کشد. می توانید برای تسکین ناراحتی از برخی از کرم های موضعی استفاده کنید. شما همچنین باید 6 هفته پس از درمان، از قرار گرفتن در معرض آفتاب طولانی مدت جلوگیری کنید تا از آسیب بیشتر به ناحیه ی تحت تاثیر لیزر قرار گرفته جلوگیری شود.

 فراموش نکنیم از سویی دیگر وزارت بهداشت و درمان ایران سازمانیست فوق العاده سخت گیر و اجازه فعالیت سیستم های پزشکی را با استانداردهای سخت گیرانه صادر می کند، اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک شده بود به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شد و توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی می شد، دقیقا مثل دستگاه های سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

برای اطلاع بیشتر درباره لیزر موهای زائد در ادامه با مقاله همه چیز درباره لیزر موهای زائد همراه باشید.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

آیا لیزر موهای زائد به اندام های داخلی آسیب می رساند؟
4.3 (86.67%) 6 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرفرزانه شنبه ۱۹ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام.دختری 23ساله هستم که مشکلpcoدارم در ناحیه ی شکم موهای زائد زیادی دارم ولی موهای صورتم کلفت نیست ولی پرمویی دارم یعنی زیاد اما نازک است.آزمایش هورمونی داده ام که نرمال بوده.آیا لیزر برای من جواب می دهد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۹ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   سلام ابتدا باید از نزدیک معاینه شوید تا
   PCO
   به طور کامل درمان شود پس از آن لیزر باید انجام شود و جوابدهی دارد

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرسعید دوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من میخواستم خط موهای سرم رو حدود یک سانت بالا ببرم که پیشونیم بزرگ تر دیده بشه.
  میخواستم ببینم هزینه این کار چقدر میشه و چند جلسه نیاز هست و اینکه آیا اون حالت سبز بودنی که وقتی با تیغ میزنیم همچنان وجود داره در لیزر هم هست یا اون ناحیه همرنگ پوست صورت میشه؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۷ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   سلام اینکه با انجام لیزر موهای زائد دیگر هیچ تار مویی در پیشانی نباشد و پیشانی بلندتر شود کمی دور از انتظار است، زیرا صادقانه لیزر موهای زائد تاثیر حداقل 80 درصدی دارد   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرسمانه چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام من خانمی هستم با تخمدان پلی کیستیک و پوست روشن با موی زاید مشکی
  حدود ۱۱جلسه لیزر درمانی کردم قسمت زیر چانه ام کاملا از بین رفته و شبیه کرک شده اما یکم از قسمت بالایی چانه وپشت لبم هنوز مونده و خیلی کم از بین رفته ،ایا من باید همچنان به جلساتم ادامه بدم؟تعداد جلسات بیشتر ضرر داره؟ایا من قرار نیست نتیجه بگیرم ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲ خرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   سلام حقیقتا برای این مورد حتما باید از نزدیک معاینه شوید (شیو نشده باشد)
   همچنین آزمایش هورمونی و سونوگرافی تخمدان هم اگر دارید به همراه داشته باشید
 • تصویر کاربرالهه پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام
  من ۴جلسه از لیزر الکساندرایت کوترا استفاده کردم ماهی یک بار لیزر انجام دادم جلسه ۵ نوبت دوماهه دادن و گفتن دستگاه کوترا بنا به دلایلی نمیتونن رنت کنن و به جای کوترا از کندلا استفاده میکنن آیا اگر از این دستگاه استفاده کنم نتیجه میگیرم و گفتن که کندلا از کوترا بهتره. ؟ و معمولا با لیزر الکساندرایت در چند جلسه باید جواب بگیریم ؟ اگه تعداد جلسات بیشتر از ۶جلسه شد در کاهش هزینه. تاثیری دارد ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام عزیزم کوترا و کندلا نام دو کمپانی سازنده دستگاه لیزر هستند، دستگاه جنتل مکس پرو ساخت کمپانی کندلا قادر به تولید دو لیزر الکساندرایت و اندی یگ می باشد، دستگاه کوترا هم به همین ترتیب، تفاوت بزرگ این دو دستگاه نوع خنک کننده آنهاست که در دستگاه کوترا ساده تر و بسیار کم هزینه تر
   اما در جنتل مکس پرو کندلا به سیله گاز کرایوژن انجام می شود که این سرمای بسیار زیاد از درد و سوزش جلوگیری می کند همچنین می تواند این شرایط رو فراهم کند که لیزر را با درجات بالاتری انجام داد در نتیجه جوابدهی بهتری خواهیم داشت، همچنین قسمتی از هندپیس که بدن اتصال دارد در کندلا قابل تعویض است و در کوترا خیر و این در خصوص رعایت بهداشت کار را کمی سخت میکند


   در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرفاطمه پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام . با عرض خسته نباشید بابت زحمت های فراوانتون. میخواستم بدونم بعد از هر جلسه لیزر و در واقع بین دو جلسه لیزر موهای زائد چند بار میتونیم موهامون و شیو کنیم؟ و اینکه آیا میشه دقیقا بین دو جلسه یعنی 15 روز بعد از انجام لیزر و 15 روز مانده به جلسه بعد موها را با اپی لیدی اصلاح کرد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام سلامت باشید عزیزم، تعداد شیو هیچ اهمیتی ندارد، شما باید بدانید ما بین جلسات لیزر نباید مو را از ریشه در بیاورید مثل اپیلاسیون، وکس و...
   اگر اپی لیدی مو را می کند به هیچ عنوان نباید انجام دهید، اگر مکانیزم آن مانند تیغ می باشد هیچ ایرادی ندارد
   پیش از هر جلسه لیزر، 24 ساعت قبل، شیو بفرمایید


   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/178/
 • تصویر کاربرغزال دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید, برای لیزر از چند وقت قبل نباید از طریق موم و... اپیلاسیون انجام داد؟ با لیزر جای جوش و لک های حاصل از مو های زیر پوستی مخصوصا در کشاله ران ها و ناحیه تناسلی از بین میرن؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام 2 ماه باید گذشته باشید
   24 ساعت قبل از لیزر هم شیو کنید
   برای درمان لک و جوش های ناشی از روش های سنتی هم گاهی نیاز است درمان دارویی انجام شود


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربریاسر دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام ایا لیزر بالای ابرو امکان پذیز است
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام بهتر است ناحیه دور چشم را انجام ندهید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرمريم دوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام.. خسته نباشيد..
  من پيج شمارو تو اينستا ديدم و واقعا ميتونم بگم انگار كه يه اميدى پيدا كردم كه مشكلم حل بشه..😞
  يه جاى خيلى خيلى مطمئن تو تبريز ميخواستم بپرسم ازتون واس ليزر موهاى صورتم..
  من 4سال پيش يك بار ليزر رفتم ولى صورتم شديد جوش زد و ديگه ادامه ندادم..
  الان موهاى صورتم شديدا بيشتر شده و آزارم ميده..
  يه جاى مطمئن ميخواستم تو تبريز معرفى كنيد لطفا كه جواب بگيرم..
  😞😞😞😞😞
  خيلى ممنون ميشم راهنمايى كنيد..🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام نظر لطف شماست
   اما متاسفانه از شهر تبریز اطلاعی ندارم


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرSudabe سه شنبه ۲۱ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  Salam khaste nabashid,nemidunam vaght mikonid paiamo bekhuneed ya na vali mamnun misham javab bedin.
  Man ye moshkeli daram vasr muhaie zaeedam makhsusan pa va bikini ke hamash zir pusti dar miad va koli lak daram.mikham bedunam baad az leizer kardan rahi hast vase az bein bordane lak haaa?mamnun misham javab bedin😊🙏
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۱ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام عزیزم
   اصلی ترین علت بروز تیرگی پوست بدن، استفاده از روش های سنتی حذف موهای زائد (مثل اپیلاسیون) است، این روش ها علاوه بر تیرگی عوارضی مثل شلی، جوش، موهای زیرپوستی و... به دنبال دارد.
   خود لیزر موهای زائد بر روی رنگ پوست تاثیری ندارد اما با شروع لیزر موهای زائد چون روش های سنتی را ترک کرده اند پوست مقداری روشن تر می شود، موهای زیرپوستی از بین می روند و در کنار لیزر هم با درمان دارویی می توان تاثیر از بین رفتن لک ها را بیشتر نمود.


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرخاندوزی پنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانمی 64سالشه زیرچونه اش مو داره سفیدشده آیاراه درمان داره لیزرمیشه کرد وهزینه اش چقدرمیشه آیابیمه قبول میکنه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۶ فروردین ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلامن تنها روش برای موی سفید الکترولیز است
   درمان با الکترولیز، فقط مناسب افرادی که موی سفید دارند هست، چون لیزر فقط جذب رنگدانه ها می شود، تازه برای افرادی که موی سفید هم دارند توصیه نمی شود چون به ازای هر تار مو یکبار سوزن وارد سطح پوست می شود که این هم دردناک است هم ممکن جای آن بماند
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر