لیزر موهای زائد؛ راهی بهتر یا بدتر؟ خودتان قضاوت کنید!

شیو کردن، کندن و اپیلاسیون همگی زمان زیادی از ما می گیرند اما برای افرادی که به داشتن پوست بدون مو و صاف تمایل دارند ممکن است تنها گزینه های موجود به نظر برسند. با این حال، با پرداخت مقداری هزینه اضافی می توان با استفاده از لیزر موهای زائد نتیجه ای بلند مدت تر بدست آورد. این روش پیشرفته با استفاده از لیزر، فولیکول مو را از بین برده و پوست را صاف و بدون مو می کند.
درباره این روش از افراد متخصص سوالاتی پرسیده ایم تا قبل از لیزر تمامی اطلاعات مورد نیاز را بدانید.

1) لیزر موهای زائد آن گونه که به نظر می رسد پیچیده نیست

هر گونه خدماتی که کلمه لیزر در آن به کار رفته باشد ممکن است اندکی ترسناک به نظر رسد اما در حقیقت این کار بسیار آسان است. دکتر مارگاریتا لوییز، متخصص پوست در نیویورک، می گوید: «انرژی لیزر توسط رنگدانه موجود در فولیکول مو جذب شده و سبب تخریب ریشه مو می شود. هنگامی که ریشه مو از بین می رود، مو دیگر قادر به رشد نیست.»

2- لیزر ها 3 نوع عمده دارند

به گفته ریچل شاروف، یک متخصص زیبایی در حوزه لیزر و پوست، محبوب ترین انوع لیزر ها به شرح زیر هستند:

دیود

لیزر دیود بر روی پوست های تیره و روشن بسیار موثر است.

الکساندرایت

این مورد سریع ترین نوع لیزر ها بوده و برای درمان نواحی وسیع تری از بدن افراد با پوست روشن تا زیتونی استفاده می شود.

لیزر Nd:YAG

این لیزر دارای پالس نوری طولانی بوده و می تواند بر روی انواع پوست ها از جمله برنزه استفاده شود. لیزر Nd:YAG در مقایسه با دیگر لیزر ها تاثیر کمتری بر روی موهای ظریف یا روشن دارد.

‍نکاتی درباره لیزر موهای زائد

3- لیزر موهای زائد بر روی 4 ناحیه از بدن بیشترین تاثیر را دارد

در حالی که لیزر رفع موهای زائد بر روی هر ناحیه ای از بدن می تواند تاثیر گذار باشد اما بر روی نواحی تناسلی، لب، چانه و زیر بغل به صورت ویژه ای تاثیر گذار است.

4- افراد دارای موهای تیره، ضخیم و درشت بهترین گزینه برای رفع موهای زائد به وسیله لیزر هستند 

اگر موهایی تیره دارید و شدت رشد آنها شما را اذیت می کند، خوشحال باشید. زیرا به گفته دکتر شاروف لیزر جذب رنگدانه یا پیگمنت موجود در فولیکول مو می شود. البته از بین بردن کامل موهای ضخیم می تواند زمان بیشتری به طول بینجامد.

دکتر بیرنور آرال، مدیر آزمایشگاه زیبایی Good Housekeeping که تجربه ای شخصی از فرایند رفع موهای زائد به وسیله لیزر دارد بیان می کند: «بعضی موها مقاومت بسیار بالایی دارند و گاهی به دلیل تغییرات هورمونی یا فعال شدن پیاز مو در حین دوره درمانی، موهای جدیدی رشد می کنند.»

5- فرد باید مصرف دارو هایی خاص را متوقف کند

درست همانند اپیلاسیون، این فرایند مراقبتی پوست نیز با برخی دارو ها ناسازگار است. استفاده از هرگونه داروی حساس نسبت به نور حداقل یک هفته قبل از جلسه لیزر موهای زائد باید متوقف شود. بنابراین اگر قسمتی از پوست شما دچار عفونت شده است، حتما جلسه لیزر خود را به چند هفته بعد موکول کنید.

دکتر آرال معتقد است بیماران نباید از مواد دارویی پوستی حاوی عناصر فعالی همچون رتینوئید یا اسیدهای آلفا هیدروکسیل استفاده کنند. این مواد می‌توانند سرعت دگرگونی سلول‌های پوستی را افزایش دهند که در نتیجه آسیب‌پذیری پوست نسبت به خورشید و لیزر را بالا می‌برد.

اگر از سازگاری داروهای مصرفی خود با لیزر از بین برنده موهای زائد مطمئن نیستید، حتما با دکتر پوست خود مشورت کنید.

لیزر موهای زائد چانه

6- نتایج واقعی فرایند 6 تا 8 هفته بعد مشاهده خواهند شد

دکتر لولیس: «هر فردی متفاوت است و به همین دلیل تعداد جلسات درمانی بسته به خود فرد متغییر است. لیزر موهای زائد هنگامی بهترین اثر را دارد که مو، در بازه رشد فعال خود قرار داشته باشد.

موهای نواحی مختلف بدن سرعت رشد متفاوتی دارند و به همین ترتیب بسته به ناحیه مورد نظر مدت زمان درمان می تواند کمتر و یا بیشتر باشد.»

با این حال، شاروف بیان می کند که اغلب افراد جهت رفع کامل موهای زائد خود به صورت میانگین به 6 تا 8 جلسه درمانی نیاز دارند.

7- فرد باید در تمام جلسات درمانی خود شرکت کند

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد انجام می دهند کامل نکردن جلسات مورد نیاز است. هنگامی که رشد مو ها کم می شود، افراد جلسات بعد را جدی نمی گیرند. اگر می خواهید فرایند شما موثر باشد باید از پزشک خود پیروی کنید زیرا او بهتر از هر کس دیگری این فرایند را می داند.

8- لیزر مو دردناک نیست

دکتر لوییز بیان می کند با استفاده از بی حسی موضعی، بیمار حین درمان راحت و آرام خواهد بود. بیمار حس برخورد یک بند پلاستیکی بر روی پوست خود را خواهند داشت. دکتر شاروف نیز اعلام کرد اکثر بیماران وی این پروسه را یک نیشگون آرام و نرم توصیف کرده‌اند.

9- انجام این فرایند در دوران قاعدگی جای نگرانی ندارد

فرد نباید به دلیل قاعدگی از انجام لیزر رفع موهای زائد اجتناب کند. انجام مداوم جلسات درمانی بسیار ضروری است. بنابراین در صورتی که حتی یک خانم در دوران قاعدگی خود بوده و نوبت جلسه لیزر اوست، پیشنهاد ما این است که جلسات تمام نواحی بدن بجز ناحیه بیکینی را طبق روال، و آن ناحیه را چند روز بعد انجام دهد.

قبل از لیزر موهای زائد چگونه شیو کنید

10- باید یک کار مهم قبل از جلسه لیزر انجام دهید: شیو کنید

از بیماران و متقاضیان لیزر موهای زائد بدن درخواست می‌شود تا قبل از جلسات مربوطه، ناحیه مورد نظر را شیو کنند تا لیزر بتواند به خوبی تا ریشه نفوذ داشته باشد. نباید تا یک ماه قبل از جلسه وکس کنید یا با موچین موها را از ریشه در آورید، چرا که ریشه مو باید در دسترس باشد تا لیزر تاثیرگزاری خود را از دست ندهد.

11- بعد از جلسات باید در نواحی مربوطه از ضد آفتاب استفاده کنید

پس از جلسه درمانی، دوری از نور خورشید و استفاده از یک ضد آفتاب مانند لوسیون صورت و بدن Kiehl توصیه می شود. دکتر آرال نیز اضافه می کند هر گونه مویی که در بین جلسات درمانی رشد می کند باید تراشیده شده و از بند انداختن یا اپیلاسیون آن اجتناب شود.

12- آیا موهای نازک و کرکی را می توان لیزر کرد؟

آیا لیزر موهای زائد صورت باعث ضخیم شدن موها می شود؟ مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، حتی در نواحی مانند صورت، بازو و… در برخی از افراد (مجدا تاکید می شود: در برخی افراد) قابلیت این را دارد شاهد تاثیر معکوس باشیم.

برای اظهار نظر بهتر، که آیا موهای شما نازک است و یا قابل لیزر شدن حتما باید از نزدیک معاینه شوید.

13- سرمایه گذاری بلندمدت

هزینه پرداختی بسته به تعداد جلسات و ناحیه ای که قصد لیزر آن را دارید متفاوت است. لیزر نسبت به سایر شیوه های رفع موهای زائد گزینه ارزانی نیست، اما اگر از دید بلندمدت به آن نگاه کنید شیوه ای مقرون به صرفه، با خروجی ای لذتبخش است.

14- خطراتی نیز وجود دارند

در حالی که لیزر موهای زائد یک فرایند ایمن در نظر گرفته می شود اما دکتر لولیس بیان دارد که خطر سوختگی نیز وجود دارد، به همین دلیل لیزر موهای زائد می بایست همواره زیر نظر پزشک انجام شود.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز تغییر رنگ پوست، قرمزی، ایجاد جای زخم و تاول زدن پوست را به عنوان عوارض احتمالی این فرایند بیان کرده است. این عوارض کوتاه مدت بوده و بین چندساعت تا چند هفته از بین می روند.

همچنین، احتمال رویش مجدد مو نیز وجود دارد که دکتر آرال جلسات سالانه را جهت کنترل رشد موهای جدید پیشنهاد می کند.

مقاله دیگری که باید قبل از لیزر موهای زائد خود بخوانید: تشخیص بهترین دستگاه لیزر

منبع


با توجه به درمانی بودن اغلب راهکارهای مقالات، برای تصمیم گیری نهایی درباره انتخاب شیوه جوانسازی حتما از مشورت پزشک استفاده نمایید. هر شیوه ای درصورت استفاده صحیح نتیجه مثبت خواهد داشت و درصورت انتخاب روش نادرست ممکن است حتی با نتایج عکس مواجه گردد.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد
با احترام
دکتر گیتا مجیدزاده
پوست | مو | زیبایی | لیزر موهای زائد
.
.
زعفرانیه | مقدس اردبیلی | بین پسیان و میدان الف | ساختمان پزشکان ١٠٠ | واحد ۴٠٣
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۰۰
☎ ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۱۶
☎ ۰۲۱۲۶۲۱۲۵۵۴

مرکز زیبایی پوست، مو و لیزر موهای زائد دکتر گیتا مجید زاده

لیزر موهای زائد؛ راهی بهتر یا بدتر؟ خودتان قضاوت کنید!
امتیاز شما :

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

سوال خود را در اینجا ثبت کنید و از سیستم کد رهگیری دریافت نمائید. پاسخ شما سریعترین زمان از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی ، کد رهگیری خود که از طریق ای میل یا SMSبرای شما ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا پاسخ دکتر را مشاهده فرمائید
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربرفاطمه دوشنبه ۲ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر
  من روی سینم موهای نازک دارم میخواستم بدونم لیزر واسه این موهای نازک جواب میده یا نه؟ چون من شنیدم موهای نازک رو بدتر کلفت میکنه
  اگه جواب میده چه نوع لیزری واسه موهای نازک خوبه؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام عزیزم
   مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرنگار یکشنبه ۱ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش) مشاهده پرسش
  روز چهار شنبه لیزر انجام دادم کلینیکتون.طبق دستور از زینک استفاده کردم روی بدنم .اما تمام بدنم حساسیت ریخته شبیه به اگزما،حتی نقاطی که لیزر انجام نشده.خواستم بپرسم چکار باید بکنم و اینکه امکان داره به زینک حساسیت داشته باشم؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱ بهمن ۹۶( 11 ماه پیش)
   سلام عزیزم، اگر براتون مقدور هست تشریف بیاورید از نزدیک معاینه شوید، اگر نه از همین طریق تصویرتون رو ارسال کنید
   اما باید در جریان باشید چون زینک و بتامتازون ترمیم کننده های قوی هستند و چرب احتمال دارد گاهی به علت چربی، در پوست ایجاد جوش کنند
 • تصویر کاربرمژده سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام خانم دکتر روزتون بخیر
  من یک دختر 23 ساله هستم
  به دلایل مشکلات هورمونی و تخمدان پلی‌کیستیک مدت زیادی قرص‌های مختلف پروژسترونی استفاده کردم ولی الان دیگه مصرف نمیکنم
  به طور ژنتیکی پر مو هستم ولی حالت هیرسوتیسم دارم
  موهای تمام بدنم زبر و مشکی هستش از جمله صورت و پشت کمرم و خیلی اذیت کننده شده برام
  از طرفی از آشنایانی که لیزر میکنن میشنوم که خیلی درد زیادی رو تحمل میکنن و خیلیاشون نتیجه نمیگیرن
  من میترسم لیزر رو شروع کنم و بعد به خاطر همین پر مویی زیادم نتیجه نگیرم
  اگه لطف کنین منو راهنمایی کنین تو این زمینه
  در مورد هزینه‌ی لیزر کل بدن هم اگه اطلاعاتی بهم بدین ممنون میشم ??
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۱۴ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم ابتدا باید نتایج آزمایشات و سونوگرافی شما را بررسی کنیم، شاید نیاز باشد پیش از شروع لیزر درمان دارویی انجام شود
   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
   در نهایت هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربررزا چهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  هزينه ليزر كل بدن چقدر است و همين طور ليزر صورت جداگانه هزينه اش چقدر است
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرمهسا پنجشنبه ۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  وقتی میخایم بیایم برای لیزر محل مورد نظر مثلا بیکینی اصلا نباید مو داشته باشه؟
  و دقیقا پس از عمل لیزر پوست مثل وقتی هست که اپیلاسیون میشه؟ رویش م‌ بعد از اون به چه صورت هست؟ آیا تا یک ماه آینده که نوبت بعدی لیزر هست اصلا م‌ رشد نمی کنه؟ یا اینکه مو رشد می کنه بلافاصله ولی بعد از مدت چند روز شروع به ریزش میکنه؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم، یک روز قبل از لیزر کاملا شیو کنید
   رویش مو متاثر از ژنتیک هر فرد و جلسه لیزر است و در هر فرد متفاوت است
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
 • تصویر کاربرکاظمی دوشنبه ۲۹ آبان ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  وقتتون بخیر
  بنده سال 91 درمانگاه ایرانیان قم توسط دکتر پری رحیمی لیزر ناحیه بیکینی رو انجام دادم دکتر رحیمی سه جلسه رو برای من اوکی کردن ک من بدلیل عدم تاثیر و تعهد نامه ایک از من گرفتند جلسات بعدی رو نرفتم نکته مهم این بود ک رشد مو چند برابر و نقاطی ک اصلا مو نداشت بطور وحشتناکی ادامه پیدا کرد و من همیشه دیگران و از این کار نهی کردم میخواستم بدونم با توجه به مشکلاتی از قبیل سوزش ک تا یک ماه برای من وجود داشت آیا واقعا درمان شما هم به همین شکل هست یا نه ؟! با توجه به اینکه من پیج شما توی اینستاگرام را مطالعه کردم ممنون میشم تعداد جلسات و هزینه ی اون رو بفرمایید و آیا تضمینی وجود داره یا نه ؟!
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۹ آبان ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم هر کس در خصوص واکنش بدن انسان تضمین بدهد هم به سلامت عقل او باید شک کنید هم به دانش ایشان پس از پایان دوره درمان (با این دستگاه) یعنی حدودا 4 الی 6 جلسه، حداقل 80 درصد موها ریزش دارند (طبق آنچه در کتب علمی آمده است)
   در 90 درصد افراد تعداد 4 الی 6 جلسه می باشد و در 10 درصد افراد به چند جلسه بیشتر هم نیاز است
   پس از آن در برخی از افراد نیاز است که سالی یک یا دو جلسه یادآوری داشته باشند در خیلی از افراد هم نیاز نیست
   این مطالب مطابق با کتاب سورس درماتولوژی است و در حال حاضر در تمام دنیا به همین ترتیب است و حق شما به عنوان متقاضی است که بدانید، تا وعده های عجیب و غریب داده شود، مثلا رفع 100 درصد موهای زائد در فلان تعداد جلسه، چون اصلا به هیچ عنوان واکنش 2 بدن یکسان نیست در تمام دنیا
   از سوی دیگر ریشه خیلی از موهای زائد صورت (به ویژه چانه) هورمونی می باشد و باید نتیجه آزمایشات هورمونی و سونوگرافی تخمدان بررسی شود تا در صورت نیاز درمان دارویی هم صورت پذیرد
   در نهایت مقداری سوزش پس از لیزر طبیعی است، اما نباید تا یک ماه ادامه پیدا کند و پزشک باید مجددا معاینه و مشکل را رفع کند

   در پایان هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود??????
   https://drmajidzadeh.com/178

   امیدوارم به پاسخ تمام سوالات خود رسیده باشید
 • تصویر کاربراعظم شنبه ۱۳ آبان ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  برای انجام دادن لیزر موهای زاید کل بدن،احتیاجی به ازمایشات هورمونی هست تا دلیل رشد انها رافهمید؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۳ آبان ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام هنگامی که برای اولین جلسه مشاوره تشریف بیاورید، اگر مشکوک به مشکل هورمونی باشید تمام آزمایشات برای شما نوشته خواهد شد و در صورت نیاز موازی با لیزر درمان دارویی هم برای شما انجام می شود
 • تصویر کاربرگالیا پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  مقصود از قسمت دور سینه و خط شکم کدام ناحیه از بدن است!?ویا فقط شامل دور ناف و نوک سینه میباشد ?
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم، دور سینه که کاملا مشخص است، موهای دور هر یک از سینه ها
   خط شکم و شکم کامل در لیست هست که حضورا تشریف آوردید همکارانم بهتون توضیح خواهند داد
 • تصویر کاربرمریم پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام.میخواستم بدونم دستگاه الکساندرایت کندلا جنتل لیزر پرو با الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو از الحاظ کیفیت و جوابدهی و تعداد جلسات و درد و کولینگ دستگاه برای پوستهای سفید با هم فرق دارن یا در یک سطح هستند؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم قطعا که فرق دارند، چون تفاوت قیمت آنها زیاد است
   کمپانی کندلا سه نسل دستگاه دارد
   جنتل لیز
   جنتل لیز پرو
   جنتل مکس پرو
   https://drmajidzadeh.com/wp-content/uploads/2017/05/candela.jpg

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید: ??
   https://drmajidzadeh.com/178

   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک بالا را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود
 • تصویر کاربرمهديه دوشنبه ۲۴ مهر ۹۶( 1 سال پیش) مشاهده پرسش
  اول اينكه محدوديت شات دارين؟
  بعد بابت دردش اينكه خنك كننده چقدر كاهش ميده درد رو و بعد قيمت براى كل بدن و صورت چقدر در مياد و هر چند وقت يكبار بايد مراجعه كرد و اينكه موها كامل از بين ميرن يا خيرو اينكه بى حسى هم انجام ميشه واسه ليزر جدا از خنك كننده اگه خودمون بخوايم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۴ مهر ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم
   1. خیر محدودیت شات نداریم و ناحیه ای محاسبه می شود
   2. در خصوص درد هم باید بدانید اصلی ترین علت ایجاد درد، گرمای ایجاد شده در سطح پوست است، لیزر با ایجاد گرما در سطح پوست، فولیکول را از بین می برد، حال ضعف در سیستم های خنک کننده، این گرما و سوزش را غیرقابل تحمل میکند، بسیاری از دستگاه های لیزر تنها از یک باد سرد استفاده می کنند که خیلی نمی تواند این سوزش را قابل تحمل کند، اما دستگاه جنتل مکس پرو کندلا، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده می کند که بسیار سرد است، به همین خیلی از مراجعین حتی از کرم بی حسی هم استفاده نمی کنند
   3. بله میتوانید از کرم بی حسی هم استفاده کنید


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید: ??
   https://drmajidzadeh.com/178
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر