مشاوره پزشکی

میزان نتیجه دهی لایه برداری - پرسش ۱۵۲۸۴

  • تصویر کاربر شیما یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۲۶ زائده ها و بیماری های پوست و مو
    سلام. وقت بخیر... من پوستم خیلی لک و ناصاف شده و خطوطی هم دور چشم و پیشانی دارم... و جای جوش .. البته چندین بار لیزر کردم اما نتیجه چندانی نداشته... یکی از متخصصین پوست روش کوبلیشن رو پیشنهاد کردن که گفتن لایه سطحی پوست کاملا ریخته میشه.. خواستم مشورت کنم که آیا ارزش هزینه کردنش رو داره با توجه به هزینه نسبتا بالا و آیا ممکنه اوضاع بدتر بشه؟ مثلا اسکار و زخم و.... برجای بزاره؟ ممنون میشم پاسخ بدبد
    1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹( ۱ سال پیش)
      سلام وقت بخیر در رابطه با لک و جای جوش شما میتونین ار اراف فرکشنال ابه عنوان درمان استفاده کنید اما حتما این کار باید زیر نظر پزشک متخصص انجام بشه عزیزم برای اطلاعات بیش تر لطفا لینک زیر رو با دقت بخونید عزیزم.
    2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹( ۱ سال پیش)
بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

تعیین نوبت مشاوره و تزریق با دکتر گیتا مجیدزاده

با شایسته ترین احترامات
دکتر گیتا مجیدزاده

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅ پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.