مشاوره پزشکی

لیزر - پرسش 9816

  • تصویر کاربرZohreh چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش) لیزر موهای زائد
    با عرض سلام خدمت دکتر بزرگوار
    دکتر جان سوال من اینکه لیزر برا صورت آیا ثاثیر گذار هست جواب میگیره آدم یا نه ؟؟؟ من خیلی شنیدم ک رو صورت خیلی اثر نداره آیا انجام دادنش درسته یا نه؟؟
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش)

      سلام اینکه میگن تاثیرگذار نیست به این دلیله که خیلی افراد موهاشون بور و کرکی هستش و اقدام به لیزر می کنن علاوه بر اینکه موثر نیست باید بدونید در دو ناحیه بدون یعنی صورت و بازو در برخی افراد اگر موهای بور و کرکی لیزر شوند این احتمال هست که نتیجه معکوس شاهد باشیم  به همین دلیل موهای صورت در شرایطی باید لیزر شود که فقط و فقط موهای زاید داشته باشد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.