مشاوره پزشکی


ليزر موهاي زائد

بدون نام

لیزر موهای زائد

با عرض سلام و خسته نباشيد
من به مدت دو سال ليزر انجام دادم با دستگاه ايلايت و فقط در طول درمان جواب ميگرفتم و سر ماه تمام موها درميومد واسه همين درمان رو قطع كردم حالا به طور وحشتناكي موهاي بدنم دو برابر شده ميخواستم ببينم علتش چيه و دستگاه شما رو من تأثير داره يا باز جواب نميگيرم؟براي وقت گرفتن چيكار بايد بكنم؟

  • شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸( 4 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

سلام عزیزم سیستم های نوری مثل آی پی ال و ایلایت و اس اچ آر و.. اصلا لیزر محسوب نمی شود نوعی پالس نور است و تکنولوژی آنها مربوط به سالها پیش، دستگاه های آن بسیار ارزان قیمت تر
و به طبع تعرفه انجام هم بسیار ارزان تر خواهد بود، تعداد جلسات بیشتر، نیاز به یادآوری در زمان کوتاه مانند 4-5 ماه یک بار دارد، احتمال جوابدهی کمتر، احتمال سوختگی بیشتر
به همین دلیل است که استفاده از آن در تمام دنیا تقریبا منسوخ شده است


هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
شامل
نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
در لینک زیر آمده است
پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
Paste
نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
https://drmajidzadeh.com/178

تعرفه لیزر موهای زائد:
https://drmajidzadeh.com/1048/

  • شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۳۶( 4 ماه پیش)

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.