مشاوره پزشکی

گودی وکبودی دورچشم - پرسش 9502

  • تصویر کاربروحید چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 6 ماه پیش) جوانسازی پوست
    با عرض سلام وادب من 38ساله هستم واز زمانی که یادم میاد دارای این مشکلم ایا اگر در خانه اقدام به استفاده از روش گیاهی کنم موثر هست وایا لیزر میتواند کمک کند البته از امپول خیلی میترسم ونمیخوام امپول بزنم لطفا هزینه لیزر را بفرمایید وچقدر طول میکشد
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 6 ماه پیش)

      سلام سلامت باشید خیر ما به روش های گیاهی آشنایی نداریم و به شما هم توصیه نمی کنیم چون تقریبا در هفته بسیار مراجعینی داریم که با این روش های گیاهی توصیه شده توسط دوستان و آشنایان دچار عوارض جبران ناپذیر شده اند برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.