مشاوره پزشکی

بارداری و لیزر - پرسش 9921

  • تصویر کاربرستاره یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش) لیزر موهای زائد
    سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر در طول مراحل لیزردرمانی اقدام به بارداری کنم یا هنوز جلسات درمان لیزر تمام نشده باردار شوم یا حتی بعد از اتمام مراحل لیزر باردار شوم موهای زائد مجدد برمیگردم؟
    منظورم فقط لیزر موی زائد صورت است
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش)

      در دوران بارداری و شیردهی به دلیل تغییرات هورمونی در برخی افراد احتمال بازگشت برخی موهای زاید وجود دارد و پس از بارداری باید مجددا جلسات را ادامه دهید البته اگر در ناحیه چانه و گردن موهای زاید دارید حتما باید از نظر هورمونی هم بررسی شوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.