مشاوره پزشکی

درمان لیزر به چه صورته من ترس بد تر شدن دارم تا بهتر شدن - پرسش 10319

  • تصویر کاربررضا یکشنبه ۵ خرداد ۹۸( 2 ماه پیش) جوانسازی پوست
    جای های جوش صورتم عذابم میده در حدی که از خودم حالم بهم میخوره یک عکسم از خودم نمیگیرم یک بارم به دکتر رفتم گفتند که باید جوش هایی کمی هم که بعضی اوقات میزنی باید رفع بشه تا عمل کنم البته عمل تزیق به لپ هایم که جوش هایم باعث گودیش شده ترزیق پتاکس انجام بدهند ولی من نظرم این است که عمل لیزر کنم
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۵ خرداد ۹۸( 2 ماه پیش)

      سلام اگر شما در حال حاضر جوش فعال دارید، ابتدا باید از نزدیک معاینه شوید تا با درمان دارویی تمام جوش های فعال رو از بین ببریم، پس از آن با روش های عملی جای جوش ها را درمان خواهیم کرد روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه تعیین نوبت فرمایید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.