مشاوره پزشکی

لیزر - پرسش 10596

 • تصویر کاربرزهرا دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  با سلام و وقت بخیر.می خواستم بدونم لیزر در تعریق بدن تاثیر می گذاره؟؟و اگر موثر باشه سیستم بدن دچار بی نظمی نمی شه؟؟من لیزر دارم انجام می دم و راضی ام و چند جلسه بیشتر نرفتم ولی جایی مطلبی خوندم که لیزر باعث اختلال در تعریق بدن می شه و عوارض داره نگران شدم و برای ادامه جلسات مردد شدم خواستم از شما جواب را بشنوم.ممنون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام خیر اصلا چنین ادعایی منبع علمی نداره و اگر کسی چنین ادعایی کرد حتما منبع معتبر علمی بخواهید

    


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
5 (100%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.