مشاوره پزشکی

استفاده از درمارولربرای من تاثیر دارد؟؟؟ - پرسش 9578

 • تصویر کاربرمرجان یکشنبه ۹ دی ۹۷( 6 ماه پیش) جوانسازی پوست
  با سلام.من سی و هفت سال دارم و بعد از زایمان .لکه های قهوه ای روی گونه داشتم.لیزر موهای زاید هم رفته ام ده جلسه کمی لکه ها کم رنگ تر شدن اما نرفتن.کمی هم در پیشانی خط اخم ودراطراف دهان کمی خط خنده دارم.آیا استفاده از درمان رولر پانصد سوزنه با سایز یک برای من جواب میدهد یا نه؟اگر واقعا تاثیر دارد من هزینه کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاسگذارم.پوستم کاملا سفید.خیلی سفیدهست.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۹ دی ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام عزیز یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست، در این خصوص حتما باید از نزدیک معاینه شوید تا تشخیص داده شود کدام راهکار مناسب شرایط پوست شماست
   این که بگوییم تمام افرادی که لک بارداری دارند حتما با درمارولر یا هر درمان دیگری درمان می شوند، اظهار نظری غیرعلمی خواهد بود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.