مشاوره پزشکی

لیزر - پرسش 8724

 • تصویر کاربرSonia یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام خسته نباشین من جلسه سوم لیزرم با دستگاه پلاتینیوم سوپرانوم در ۷ مرداد مرداد ماه بود و پس انجام لیزرم من به سرعت سوزش در ناحیه زیر بغل فقط سمت چپ شدم وطی ۴.۵ روز با کرم زینک خوب شد و بعد از طی درمان دچار خارش در همون قسمت ها شدم که بسسار آزار دهندس و الان ۳ هفتس این خارش هنوز قط نشده و برام نگران کننده شده در روز های اول هم مثله جوش های ریز بود و زیاد دلیل در چیست ؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 7 ماه پیش)
   سلام عزیزم حتما این مساله رو با پزشک درمانگرتون درمیون بذارید، بفرمایید که خارش ادامه دار است، به این دلیل که ما درجریان جزییات درمان لیزر شما نیستیم حقیقتا اجازه اظهار نظر نداریم


   اطلاعات بیشتر در مورد لیزر:
   https://drmajidzadeh.com/178


   https://drmajidzadeh.com/1048/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.