مشاوره پزشکی

لیزر موهای زائد کل بدن - پرسش ۱۳۱۴۳

 • تصویر کاربر سارا شنبه ۲ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۱۸ لیزر موهای زائد
  سرکار خانم دکتر مجیدزاده،
  با سلام و احترام
  من سال گذشته شروع به لیزر موهای زائد کل بدن کردم و بعد از ۸ جلسه که آخرینش پنج ماه پیش بود، بعضی از نواحی مثل چانه و گردن و دستها (که فقط موهای نازک داشت) که قبلاً تعداد انگشت شماری موهای زائد داشت، تحریک شد و الان خیلی موهای زائد بیشتری رشد کرده که ضخیم هستند. بنابراین تصمیم گرفتم مرکز لیزرمو عوض کنم و با خواندن مطالب سایت شما، ترغیب شدم به کلینیک شما مراجعه کنم. منتها چند سوال دارم که در صورت امکان پاسخ بفرمایید:
  ۱- آیا با لیزر مجدد نواحی اشاره شده، موهای زائد از بین خواهند رفت یا مجدداً تحریک شده و بیشتر می شوند؟
  ۲- سایر قسمتهای بدنم مثل پاها خوب جواب گرفتم و الان فقط نیاز به شارژ داره که باید سه ماه یک بار مراجعه کنم و چون لیزر الکساندرایت با درجه ۱۶ و ۱۷ روی بدنم انجام شده و سوختگی نداشته، آیا اگر به مرکز شما مراجعه کنم از همان جلسه اول درجات بالا را انجام می دهید یا باید از درجات پایین شروع کنید و کم کم زیاد کنید؟ راستش مرکز قبلی برای اینکه تعداد جلسات را زیاد کنه، مدام درجه رو کم میکرد و وقتی من متوجه میشدم و اعتراض می کردم زیادش می کرد که نتیجه کار رو خراب می کرد.
  واقعیتش الان چشمم ترسیده و نمیدونم چند جلسه دیگه باید بیام تا موهای زائدی که با تنظیمات نادرست مرکز قبلی ایجاد شده از بین برود.
  لطفاً منو راهنمایی کنید. خیلی متشکرم از لطفتون.
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده شنبه ۲ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش)

   سلام عزیزم

   نظر لطف شما هستش، ببینید درکل باید بدونید نواحی که موهای نازک و کرکی داره نباید لیزر بشه چون لیزر اونهارو از بین نمیبره و در نواحی مثل گردن، صورت، بازو ممکنه حتی اثرمعکوس داشته باشه برای این نواحیتون که این اتفاق افتاده حتما باید از نزدیک معاینه بشید در مورد مسئله بعدی اینکه شما در هر مرکز دیگه ای لیزر انجام دادین ماهم با همون درجه انجام بدیم خیر چنین چیزی نیست و نمیدونیم درجه ای که برای شما انتخاب شده استاندارد بوده یا خیر و اینکه درجه دستگاه ها باهم متفاوت هستند وقتی از نزدیک معاینه بشید پزشک تشخیص میده که چه درجه ای براتون مناسب هسنش و نمیتونیم درمورد کار اون مرکز قضاوت کنیم اما اگر مرکز پزشکی بوده و پزشک تشخیص داده که اون درجه استفاده بشه خب واقعیت باید اعتماد کرد چون تعداد جلسات بیشتر بهتر از این هستش که دراثر لیزر بسوزید چون سوختگی با لیزر زمان زیادی برای درمان نیازمند هستش ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زیر را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

تعیین نوبت مشاوره و تزریق با دکتر گیتا مجیدزاده

با شایسته ترین احترامات
دکتر گیتا مجیدزاده

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅ پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.