مشاوره پزشکی

اسکوم تراپی - پرسش 8863

 • تصویر کاربرشکوه شنبه ۱۷ شهریور ۹۷( 9 ماه پیش) جوانسازی پوست
  سلام خسته نباشید, من دختر 24ساله ای هستم و سال هاست که از کرم های مختلف برای جای جوش استفاده میکنم. 7سال پیش راکوتان مصرف کردم ولی چون اصلاااا به معدم نساخت دیگ نتونستم استفاده کنم. الان جوش های فعالم تا حد بسیار زیادی کم شده ولی جاشون صورتی مونده, میخواستم بدونم که میتونم از اسکوم تراپی استفاده کنم؟ با توجه به اینکه هنوز جوش میزنم گاهی و پوست بسیار حساسی دارم.
  من حتی پاکسازی هم نمیتونم انجام بدم چون جوش میزم. و اضافه کنم من مشکل هورمونی ندارم, آزمایش دادم. و فقط لپام جوش میزنه. و شنیدم اسکوم تراپی خیلی خوبه
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۷ شهریور ۹۷( 9 ماه پیش)
   سلام روش هایی مانند اسکوم بیشتر جنبه پاکسازی دارند و به صورت روتین توسط افرادی که حتی مشکلی ندارند انجام می شود، جای زخم و جوش یک عارضه است که باید درمان شود، و درمان آن هم یک نسخه ثابت برای تمام افراد نیست و چنین تجویزهایی اگر انجام شود اشتباه است، فرد باید معاینه شود و درمان مختص آن فرد انجام شود
   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.