مشاوره پزشکی

‌کاشت مو - پرسش 9396

 • تصویر کاربرصبا سه شنبه ۲۵ دی ۹۷( 6 ماه پیش) کاشت مو و ابرو
  سلام دکتر وقتتون به خیر،امیدوارم حالتون خوب باشه و همیشه همینقدر خوب و مثبت بمونید،من حدود 2سال هست که از طریق خانم خمسه صفحه شما رو می شناسم و میبینم که چقدر از روی نیت خیر و محبت بدون هیچ چشمداشتی اطلاعات درست و علمی در اختیار مردم میذارین،چند تا خواهش داشتم اول اینکه اگر بتونین مرکز های پوست و مو و زیبایی و یا کلینیک خوب مثل خودتون و تحت تایید خودتون توی شهرهای دیگه مثل شیراز هم معرفی کنین ممنون میشم و دوم اینکه من به خاطر استرس و کاهش وزن مقدار زیادی از موهای سرم ریخته و قصد کاشت مو دارم به نظرتون کاشت انجام بدم و یا روشهای دیگه ترمیم مو مثل prpیا مزوتراپی؟ پیشاپیش بابت محبتتون برای وقت گذاریتون در جواب دادن ممنونم پاینده باشید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۲۵ دی ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام عزیزم این نظر لطف و محبت شماست مرسی از این همه محبت

   حقیقتا باور بفرمایید از شهرهای دیگه اطلاعی نداریم و تا به موضوعی اطمینان کامل نداشته باشم علاقه ای به معرفی آن ندارم

   در خصوص کاشت و پی ار پی باید بدونید که

    تمام مواردی که فرمودید روش های درمانی هستند و به هیچ عنوان نمیشه گفت کدام خوب است و کدام یک بد، مهم تشخیص صحیح است، زیرا یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست شما باید معاینه شوید و با توجه به شرایط پوست شما بهترین راهکار درمانی تشخیص داده شود

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
5 (100%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.