مشاوره پزشکی

لیزر موهای زائد - پرسش 9804

 • تصویر کاربرراضیه چهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام و عرض ادب،ببخشید هیچ جا از عوارض ليزر ننوشته،یعنی واقعا عارضه ای نداره؟بعد بستگی داره کی انجامش میده؟ پزشک یا اپراتور؟ ممنونم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۸ اسفند ۹۷( 2 ماه پیش)

   سلام عزیزم، لیزر موهای زائد مطابق با پروتکل بین المللی اپراتور بیس می باشد، یعنی در کشور امریکا هم توسط اپراتور انجام می شود، بدین ترتیب که مشاوره با پزشک انجام می شود، پزشک تایید می دهد که فرد می تواند لیزر انجام دهد، نوع لیزر، درجه و سایر تنطیمات را اعلام میکند و انجام آن توسط اپراتور با سابقه و دارای گواهی انجام لیزر، صورت می گرد.
   اما سایر لیزرها مانند لیزر فرکشنال مطابق با قانون می بایست توسط خود پزشک انجام پذیرد

   مساله بعدی عوارض لیزر هستش اگر همه چیز استاندارد باشد اعم از دستگاه پزشک معالج و ده ها آیتم دیگر عوارض لیزر محدود میشه به قرمزی التهاب خارش مختصر پس از لیزر که از چند ساعت تا ۴۸ ساعت برطرف می شود اما لیزر به هر حال یک دستگاه لیزر پرتوان است اگر اشتباه استفاده شود مهم ترین عارضه آن سوختگی است 

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.