مشاوره پزشکی

موی زائد و لیزر موهای زائد - پرسش 9916

  • تصویر کاربربهناز یکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش) لیزر موهای زائد
    سلام .. من در ناحیه دور سینه تعدادی مدی زائد دارم که آزمایش و سونوگرافی انجام دادم و مشکلی نیود .. به دکتر پوست و زنان هم مراجعه کردم گفتند که طبیعیه... سوالم اینه که اگر موهای زائد اون ناحیه رو لیزر کنم ممکنه نتیجه معکوس بده؟؟ و اینکه اگر مشکلی نیست چرا ایجاد شده اند؟
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۵ اسفند ۹۷( 6 ماه پیش)

      سلام تنها نواحی که در برخی افراد شاهد نتیجه معکوس هستیم بازو و صورت است در این دو ناحیه در صورتی که موهای کرکی و بور لیزر شوند در برخی افراد احتمال نتیجه معکوس است

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.