مشاوره پزشکی

لیزر موهای زائد - پرسش 9650

 • تصویر کاربرپریسا یکشنبه ۳۰ دی ۹۷( 6 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام دکتر وقتتون بخیر.
  دو تا سوال داشتم از خدمتتون.
  اول اینکه اگه قبل از شروع لیزر مشکل هورمونی نداشته باشیم و لیزر رو شروع کنیم، اگه احیانا در حین انجام لیزر یا اینکه بعد از اتمام دوره ی لیزر مشکل هورمونی برامون پیش بیاد، در این صورت عملکرد لیزر به چه شکل میشه؟
  چون بلخره خانم ها در طول زندگی دچار اختلالات هورمونی میشن گاهی اوقات. میخاستم بدونم یعنی موها مجدد رشد میکنن؟ یعنی باید از اول لیزر بشن دوباره؟
  سوال دومم هم اینکه چطور میتونیم از اون کمپانی ای که توی مقاله گفتید استعلام بگیریم که دستگاهشون اصله و استفاده شده خریداری نشده؟
  ممنون از وقتی که میزارید..خسته نباشید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۳۰ دی ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام تغییرات هورمونی مثل بارداری و شیردهی ممکن است احتمال بازگشت بخشی از موهای زاید رو در برخی افراد داشته باشد هیچ تضمین علمی در این خصوص نیست

   سوال دوم :
   https://drmajidzadeh.com/178/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.