مشاوره پزشکی

لیزر موهای صورت - پرسش 8941

  • تصویر کاربرصفا چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 9 ماه پیش) لیزر موهای زائد
    سلام .من دو جلسه واسه موهای کرکی صورتم لیزر کردم باshr،متاسفانه بخاطر جوشهای زیادی ک زدم دیگه ادامه ندادم.الان بعد سه ماه متوجه شدم که موهای قسمتی از صورتم ضخیم شده و دیگه کرکی نیست،توروخدا بگید من چکار کنم😭
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 9 ماه پیش)
      مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.