مشاوره پزشکی

در مورد جوش صورت - پرسش 9779

 • تصویر کاربرالی سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 3 ماه پیش) جوانسازی پوست
  با سلام خدمت شما ببخشید من دو سالی هست که روی گونه و اطراف چانه خیلی جوش سر سفید میزنه و جاش هم به صورت لکه قهوه ای و قرمز باقی مونده دکتر پوست هم رفتم جواب نگرفتم ماسک های طبیعی هم زیاد استفاده میکنم ولی جواب نداده ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 3 ماه پیش)

   سلام ببینید بروز جوش دلایل بسیار زیادی دارد و در اکثر افراد نیاز به بررسی نتایج آزمایشات می باشد اینکه بگوییم یک روش ثابت برای تمام افراد می باشد خیر باید از نزدیک معاینه شوید تا مناسبترین درمان برای شما انجام شود


   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.