مشاوره پزشکی

تزریق ژل - پرسش 9866

 • تصویر کاربرعادله چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 3 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  سلام وقت بخیر من یه سوال داشتم من حدودا 15 روزه ژل رووفیل کره برای لب تزریق کردم ولی متاسفانه لب بالام خیلی بد فرم شده هم میترسم برای ترمیم برم بدتر شه چون نمیخوام لبم بزرگ شه چون میترسم باز ژل بزنم فرمش همینطور بد باشه آیا میشه فرم لب تزریق شده رو تغییر داد؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام فرم ژل تزریق شده رو خیر اما ممکن است قسمتی از ژل هنوز اصطلاحا باز نشده و پزشک با ماساژ مشکل شما رو حل کنه اما در نهایت اگر راضی نیستید از پزشک معالج بخواهید با تزریق آنزیم لب های شما را به حال اول بازگرداند و از این به بعد هم برای تزریق اون هم در ناحیه حساسی مثل لب سراغ برندهای نامعتبر نروید
   اطلاعات بیشتر:
   https://drmajidzadeh.com/666

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.