مشاوره پزشکی

Start - پرسش 8931

 • تصویر کاربرمحمداسماعیلی چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 6 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  باعرض سلام و خسته نباشید. خانم دکتر من از خوزستان مزاحمتون میشم. بنده 7سال پیش 10 جلسه لیزر خط ریش انجام دادم ولی طی این 4 سال موهای زیر چشم استخونان زیر چشم درواقع در اومدن خواستم بدونم ایا لیزر الکس جنتلمکس پرو این موهارو از بین خواهند برد به دلیل نازک بودنشون و پوست روشنی دارم و از اونجا ک کاری پیش بیاد سمت تهران میام میشه طی 2 جلسه یا 3 جلسه پارامترهای دستگاه رو قوی بکنید و از بین ببرید به طور دائم اگر هم باید هزینه 2جلسرو به اندازه 4 جلسه بدم مشکلی نیست اینکارو میکنم و. مهم نیست صورتم حتی 2 هفته قرمز باشه چون خداروشکر از این بابت خیالم راحت هست چون لیزر co2 برای جای جوش هم خیلی قوی انجام دادم که تا 3هفته قرمزی بوده و کم کم از بین رفته است. و هزینه خط ریش تو پیج زدید 40 برای 2طرف صورت هست یا 1طرف از صورت؟ و در نهایت شنیدم دستگاه مولتی مدیا نکست وان الکس هم عالی هست در مقایسه با دستگاه شما بدون هیچ تبعیصی کدام برتری دارد. ممنونداز پاسختونStart
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷( 6 ماه پیش)
   سلام اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست، به این دلیل که باید در فازهای مختلف رشد پالس انرژی باید منتقل شود در مورد دستگاهی که فرمودید خیر چنین نامی تاکنون نشنیده ایم
   هزینه ها برای هر دو طرق صورت است


   در نهایت
   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.