مشاوره پزشکی

لیزر موهای شکم و کمر - پرسش 8919

 • تصویر کاربرلیندا یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 1 سال پیش) لیزر موهای زائد
  با سلام

  یکی از دوستانم که رنگ پوست روشن و موهای مشکی داره 4 جلسه لیزر دایود کل بدن انجام داد که فقط 10 درصد جواب گرفت و فکر میکنه موهای کمرش ضخیم تر و مشکی تر شده که بعد از اینکه به دکترش گفت،ایشون گفتند که شکم و کمر چون موهای نازکی دارند بعد لیزر ضخیم میشه و نباید انجام بده و به علت عدم جواب دهی دستگاه دایود دکتر بهش پیشنهاد الکس داد.الان یکجلسه با این دستگاه ( مدل کوترا) انجام داده که راضی هست اما شکم و کمر براش انجام ندادند. دوستم تمایل داره که شکم و کمرش هم انجام بشه. بنظر شما اگر با دستگاه الکس شکم و کمر انجام بده نتیجه کوترا میگیره و موهاش ضخیم تر و بیشتر میشه یا تاثیر الکس میتونه متفاوت باشه؟
  خیلی ممنون از توجه و پاسخگوییتون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۱۵ مهر ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، حتی در نواحی مانند صورت، بازو و... ممکن است تاثیر معکوس داشته باشد
   برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید
   شامل
   نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و...
   در لینک زیر آمده است
   پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید.
   پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی
   Paste
   نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾
   https://drmajidzadeh.com/178

   تعرفه لیزر موهای زائد:
   https://drmajidzadeh.com/1048/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :
4 (0%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.