مشاوره پزشکی

موهای زائد در آقایان - پرسش ۱۳۵۲۹

 • تصویر کاربر مریم یکشنبه ۱ تیر ۹۹( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۱۴ لیزر موهای زائد
  سلام و خسته نباشید خانم دکتر مجید زاده. ببخشید همسرم برای باسن و ناحیه تناسلی تو مجموعتون میخواد لیزر موهای زائد انجام بده ومیخواستم ببپرسم متصدی که اینکارو میکنه خانم هستند ؟ و مراحل قبل از آمدن به کلینیک چطوریه باید سیو بکنن یا همونجا اول بیان بعد شما میگید که شیو لازمه و چند جلسه لازم دارن لطفا راهنمایی کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۱ تیر ۹۹( ۲ سال پیش)

   سلام عزیزم

   برای اناجم لیزر موهای زائد آقایان اپراتور آقا میباشد و ۲۴ساعت قبل از مراجعه باید شیو کامل صورت گیرد اطلاعات کاملتر در لینک زیر موجود است.

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زیر را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

تعیین نوبت مشاوره و تزریق با دکتر گیتا مجیدزاده

با شایسته ترین احترامات
دکتر گیتا مجیدزاده

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅ پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.