مشاوره پزشکی

مرحله بعد ⏪ - پرسش 2895

  • تصویر کاربرفاطمه چهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 1 سال پیش) جوانسازی پوست
    سلام من پوستم بخصوص اطراف بینی خیلی چربه..مخصوصا وقتی کرم میزنمخیلی می ماسه کرم رو پوستم و اینکه منافذ ریزی هم تو این مناطق هست. که بنظرم خیلی رو زیبایی اثردارهتو شهر خودمون ی جای پیدا کردم ک میکرو انجام میده...از وقتی میرم پوستم لطیف تر شده اما منافذ بسته نشده،..،درمان این منافذ ریز و رو مخ چیه؟؟
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
      سلام درمان منافر باز بسیار پیچیده تر از نسبت به میکرودرم است ، گاه درمان دارویی، لیزر فرکشنال و یا میکرونیدلینگ بسته به شرایط پوست هر فرد باید انجام گیرد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.