مشاوره پزشکی

استفاده همزمان از لیزر موهای زائد و بقیه درمان های پوست - پرسش 9664

 • تصویر کاربرمریم پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام. من تا حدود یک سال دیگه میخوام از ایران برم و شنیدم که خدمات پوستی در اروپا و امریکا خیلی گرونه.میخوام بدونم اگر در این زمان که دارم بخوام اینجا هم لیزر موهای زائد انجام بدم و هم همزمان پوست صورتمو میکرو نیدلینگ کنم و برای بدنم کویتیشن استفاده کنم ضرر داره یا خیر؟ضمنا پوست بدنم مشکل خاصی از جمله آفتاب سوختگی نداره ولی برای صورتم میترسم میکرونیدلینگ حساسش کنه و نتونم لیزر کنم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷( 6 ماه پیش)

   سلام روش های لاغری مثل کویتیشن که خیلی موثر نیستند برای میکرونیدلینگ باید از نزدیک معاینه شوید
   مطلب زیر را بخوانید:
   https://drmajidzadeh.com/1510/   همچنین هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.