مشاوره پزشکی

لیزر موهای زائد - پرسش ۱۳۱۵۷

 • تصویر کاربر روزبه جمعه ۱ فروردین ۹۹( ۸ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳ لیزر موهای زائد
  با عرض سلام و ادب...یکی از دلایل وجود موهای زائد خروج سموم از بدن میباشد آیا با لیزر کردن موهای زائد زیر بغل و ناحیه تناسلی اختلالی برای خروج سموم ایجاد نمیشود...ی جایی شنیدم که با لیزر کردن باعث میشود که سموم در بدن باقی بماند...لطفا توضیحی در این باره میدید؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده جمعه ۱ فروردین ۹۹( ۸ ماه پیش)

   سلام وقتتون بخیر

   هیچ منبع علمی مبنی بر این مورد وجود نداره انجام لیزر موهای زائد دارای تاییدیه FDA آمریکا هستش و اگر حتی یک مورد نارضایتی دراین مورد وجود داشت اولین جاتوی اون کشور جلوی اینکار گرفته میشد ولی در نهایت 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زیر را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 . https://drmajidzadeh.com/178 . تعرفه لیزر موهای زائد: . https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

تعیین نوبت مشاوره و تزریق با دکتر گیتا مجیدزاده

با شایسته ترین احترامات
دکتر گیتا مجیدزاده

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅ پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.