مشاوره پزشکی

زگیل تناسلی - پرسش 9750

 • تصویر کاربرH-kh72 یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام.وقت بخیر مرکزی که من برای لیزر میرم از محلول ضدعفونی کننده konix برای سر لیزر استفاده میکنه.میخواستم بپرسم که این محلول ویروس hpv هم از بین میبره؟ممنون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام لیزرهایی که سری آنها قابل تعویض نیست کمی مسایل بهداشتی رو سخت تر می کند و ریسک آن بالاتر است بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که سری یکبار مصرف ارایه می کنند اطلاعات بیشتر:

    


   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.