مشاوره پزشکی

لیزر - پرسش 9171

  • تصویر کاربرسحر جمعه ۱۶ آذر ۹۷( 7 ماه پیش) لیزر موهای زائد
    سلام خانم دکتر
    من دو جلسه لیزر رفتم با دستگاه الکس کندلا ک تو این دو جلسه موهام کامل ریختن فقط ناحیه داخلی بیکینی یکم موهام کرکی شده بود ولی شیو کردم تو این مدت و متوجه موهای کرکی شدم در قسمت هایی ک ریخته بود .. جلسه سوم کلینیک بهم گفتن ک دستگاه عوض شده و الکس نابلکس با درجه بندی بیشتر واسم استفاده کرد الان چن روز گذشته من متوجه شدم موهایی ک شیو کردم بالای بیکینی هم زبر درومده .. الان سر در گمم واقعا ب خاطر عوض کردن دستگاه بوده یا اینکه کلا جواب نگرفتم 😞و اینک در مورد الکس نابلکس میشع بگین؟ممنونم💗
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهجمعه ۱۶ آذر ۹۷( 7 ماه پیش)

      سلام عزیزم حقیقتا معتبرترین دستگاه لیزر که مورد تایید ما نیز می باشد دستگاه جنتل مکس پرو کندلا است، برای اظهار نظر بهتر است از نزدیک معاینه شوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.