مشاوره پزشکی

tazeighe zhele lab - پرسش 5176

 • تصویر کاربرmaryam شنبه ۲۱ بهمن ۹۶( 1 سال پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  salam
  man baraye avalin bar mikham tazrighe zhel anjam bedam mikham bedunam chand cc bayad aval tazeigh kard, labham nazoke, zhele khub chi tosie mikonin va gheymatesh ham mikham bedunam , va soale akhar inke yeki az doostane man tazrigh kardan labhashun vaghean na motegharen shode , in etefaghmomkend vase manam biofte?!
  mamnoonam
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۱ بهمن ۹۶( 1 سال پیش)
   سلام عزیزم از این بابت نگران نباشید ما معمولا چنددهم سی سی را برای ترمیم که دو هفته بعد است نگه می داریم، تا اگر با عدم تقارن مواجه شدیم این مساله را برطرف کنیم اما معمولا این مساله پیش نمی آید در خصوص کیفیت ژل ها لینک زیر را بخوانید:
   https://drmajidzadeh.com/666
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.