مشاوره پزشکی

آنزیم - پرسش 7773

 • تصویر کاربربهاره یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  پنج ماه پیش تزریق ژل به بینی انجام دادم اما اصلا از شکل ظاهری بینیم راضی نیستم و چند روزه بینیم میخاره و یک سمتش قرمز شده و کمی درد داره ،مي خواستم بدونم آنزيم هيالورونيداز همراه ژلی که تزریق میشه هست یعنی بصورت پک خریداری میشن یا اینکه واسه تزریقش هزینه جداگانه باید پرداخت کنم و ایا این التهاب و درد ممکنه بخاطر تزریق ژل باشه ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام خیر آنزیم هیالاز جداگانه هست و باید جداگانه خریداری کنید و اینکه نیاز به آنزیم دارد یا خیر حتما به پزشکتون که ژل را تزریق کرده است مراجعه کنید
   اطلاعات کامل در مورد ژل ها:
   https://drmajidzadeh.com/666
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.