مشاوره پزشکی

ليزر - پرسش 9982

 • تصویر کاربرمحمد شنبه ۲۴ فروردین ۹۸( 5 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام خانم دكتر.
  يه سوال داشتم راجع به ليزر و طول موج ها.
  ميخوام بدون اين طول موج هاي متفاوت الكس، دايود و اندياگ فقط مربوط به رنگ پوست هستن يا مربوط به عمق ريشه مو در پوست كه هرچي ريشه عميق تر در بافت پوست هستن اندياگ ميزنيد يا موهاي كه در عمق كمتري از مو هستن الكس ميزنيد.
  الان من شنيدم موهاي بور و كركي را با الكس ميزنن و موهاي ضخيمو مشكي را با اندياگ.
  لطفا راهنماييم كنيد. نميدونم چه ليزري را انتخاب كنم
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۲۴ فروردین ۹۸( 5 ماه پیش)

   سلام ببینید بهترین انتخاب دستگاه هایی هستند که ترکیب الکس و اندی یگ هستند و انتخاب نوع لیزر بین این دو به عهده پزشک است

   خیر ارتباطی به عمق مو ندارد بستگی به رنگ پوست دارد 

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.