مشاوره پزشکی

عارضه پوستی - پرسش 8026

 • تصویر کاربرمحمود پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) زائده ها و بیماری های پوست و مو
  سلام وعرض ادب جناب دکتر
  حدود 10 ساله که در ناحیه پوست بیضه ونزدیکی مقعط وکشاله ران جوش های درناک همراه با خارش شدید ایجاد شده که گاهی اوقات عفونت های شدیدی نیز در این نواحی ایجاد می شود.بارها پیش همکاران متخصص شما با تخصص های مختلف رفتم تشخیص بعضی از آنها قارچ بوده ولی داروهایی که استفاده کردم فایده ای نداشته.ولی مدتی است که از لوسیون وپمادهای کلوتریزون استفاده کردم و تا اندازه زیادی بهتر شد ولی با قطع این پمادها سریعا بدتر میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید
   آقای دکتر ریاحی شما رو معاینه می کنند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.