مشاوره پزشکی

ریزش سکه ای سیبل - پرسش 9144

 • تصویر کاربرفرشاد سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷( 5 ماه پیش) زائده ها و بیماری های پوست و مو
  سلام
  از قبل از عید97 سیبل من به اندازه 1*1سانتی متر ریختش با مالیدن داروهای گیاهی مثل سیاهدانه و سیر در حدود خرداد ماه شروع به درامدن کردش اول به صورت کرک بود ولی الان ضخیم تر شده ولی مشکل اصلی اینه که رنگ اون قسمت از پوستم کاملا با قسمتهای دیگه فرق میکنه و در ضمن رنگ همون قسمت از سیبلم سفید هستش که کاملا مشخص هستش و من مجبورم با مداد اون قسمت رو تیره کنم که زیاد به چشم نیاد سوال من اینه که ایا قابل درمان هستش یا نه ؟؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۱۳ آذر ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام متاسفانه باید بگم شما هم مثل بسیاری از افرادی که از این نسخه های خانگی استفاده می کنند سوختگی و لک ایجاد شده احتمال کمی دارد که درمان شود

   برای اظهار نظر باید از نزدیک معاینه شوید


   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.