مشاوره پزشکی

لک بعد لیزر - پرسش 9504

 • تصویر کاربرنرگس چهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام من بعد از ۶ جلسه لیزر الکس الیت پلاس و یک دوره آر اف سوزنی در صورتم دچار لک شدم . ایا به لیزر موی صورتم مربوط میشه ؟ مراقبتهام هم خیلی خوب بود .
  و دیگه اینکه نطرتون درباره لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چی هست ؟ پوستم سفیده و موهای بدنم مشکی . این بهتره یا جنتل مکس پرو ؟
  و سوم اینکه همه ی کندلا ها همون جنتل مکس پرو هستند ؟
  و چهارم اینکه نمیدونید تو شیراز کجا این دستگاه جتتل رو دارن ؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۶ دی ۹۷( 5 ماه پیش)

   سلام لک مساله بسیار گسترده و پیچیده ای است برای اظهار نظر حتما باید از نزدیک معاینه شوید

   خیر این دستگاه ها مورد تایید ما نمی باشد اما به نسبت خب تعرفه انجام آن ارزانتر است دستگاه جنتل مکس پرو در حال حاضر بهترین دستگاه دنیا می باشد و مورد استفاده در کلینیک های معتبر دنیاست

   سوال بعدی هم خیر کندلا چند نسل دستگاه دارد که جنتل مکس پرو آخرین آن است همچنین صرفا یک دستگاه معتبر نمی تواند ضامن جوابگیری و عدم عارضه باشد و از شهر شیراز اطلاعی نداریم متاسفانه در نهایت

   هر آنچه که نیاز است در مورد لیزر موهای زائد بدانید شامل نوع دستگاه، تعداد جلسات، هزینه ها، عوارض، درد و... در لینک زیر آمده است پس از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید. پس از کلیک تا باز شدن لینک اندکی تامل فرمایید، اگر باز نشد لینک زير را کپی کنید و در مرورگر گوشی Paste نمایید تا باز شود👇🏾👇🏾👇🏾 https://drmajidzadeh.com/178 تعرفه لیزر موهای زائد: https://drmajidzadeh.com/1048/

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.