مشاوره پزشکی

لیزر ناحیه تناسلی برای دختران - پرسش 10674

 • تصویر کاربرTina چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام من 17 سالمه و میخوام موهای ناحیه تناسلیمو لیزر کنم اما همه منصرفم کردندو گفتند ضرر داره ایا این درستع و حالا ب نظر شما من لیزر ناحیه تناسلیمو انجام بدم یا ن
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۸ خرداد ۹۸( 4 ماه پیش)

   سلام عزیزم بزرگترین مشکل ما در ایران اینه که تصمیم گیری بر پایه شنیده هاست و هیچ منبع علمی ندارند هر گاه چنین اظهار نظر هایی شنیدید در مورد هر مساله ای منبع علمی بخواهید
   لیزر موهای زاءد دارای تاییدیه FDA امریکا است، عمق نفوذ لیزر ۳-۵ میلیمتر است و فقط جذب رنگدانه ها می شود و به هیچ ارگان داخلی نمی رسد که بخواهد مضر باشد در نهایت حتما مطلب زیر را بخوانید:
   https://drmajidzadeh.com/178

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :
4 (0%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.