مشاوره پزشکی

پوست و مو - پرسش 9268

 • تصویر کاربرالهام پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 7 ماه پیش) زائده ها و بیماری های پوست و مو
  سلام زیر چشمم دانه های ریزی همیشه بوده خیلی ریز به حدی که دست میکشم برجسته نیست ولی از گوشه چشمم تا سمت بیرون پر از این دانه هاس چطوری میتونم از بین ببرمشون و اینکه موهام به شدت خشک و شکنندس به حدی که موقع شانه کشیدن خرد خرد شدنشون رو میبینم چه راه حلی وجود داره واسه موهام 😖
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهپنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷( 7 ماه پیش)

   سلام در خصوص سوال اول معمولا این دانه ها با لیزر قابل درمان هستند، برای اظهار نظر قطعی باید از نزدی معاینه شوید، در خصوص موها مطمئنا یک نسخه ثابت برای تمام افراد موجود نیست

   برای هر دو مورد که جز بیماری های پوستی است باید


   روزهای شنبه دوشنبه سه شنبه بعدظهر تعیین نوبت فرمایید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.