مشاوره پزشکی

فاصله ي جلسات - پرسش 10729

 • تصویر کاربرKosar شنبه ۱ تیر ۹۸( 2 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام. چرا فاصله ي جلسات در مراكز مختلف متفاوته؟ نوع دستگاه در اين مراكزي كه ميگم كندلا هست. يكي كندلا جنتل مكس پرو و ديگري جنتل پرو يو. و با توجه به اين كه من پوست روشني دارم و نيازي به پرتو اندي يگ ندارم ايا دستگاه جنتل پرو يو براي من مناسب هست؟ ممنونم.
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱ تیر ۹۸( 2 ماه پیش)

   سلام بهتره که حتما از آخرین نسلش استفاده کنین چون قطعا شما نمی توانین این تشخیص رو بدین که نیاز دارین یا خیر چون فقط یکی از کاربردهای اندی یگ برای پوست های تیزره است

   مساله بعدی اینه که بهترین فاصله لیزر صورت ۳۰ روز
   بالاتنه: ۴۵ تا ۶۰ روز
   پا: ۶۰ روز
   که در کل برای بدن همان ۶۰ روز بهترین است

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.