مشاوره پزشکی

تاتوی خط چشم و ابرو - پرسش 8324

  • تصویر کاربرامیرحسین چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 1 سال پیش) کاشت مو و ابرو
    باسلام،خسته نباشید، همسر من چندوقتیه به شدت بهانه گرفته که باید برم تاتوی خط چشم انجام بدم تا چشمام درشت تر بنظر بیاد، من هیچ جور نمیتونم متقاعدش کنم که این عمل عوارض زیادی به دنبال داره و ممکنه حتی نابینایی یا بیماری هایی مثل ایدز به همراه داشته باشه، اگر میشه عوارض کلی و عوارض بعد از تاتو رو برام بگید و اگر راه حلی هست بمن پیشنهاد کنید که بتونم همسرم رو متقاعدکنم که تاتوی خط چشم و ابرو فایده ای نداره و اگر احیانا مرکز بهداشتی و قانونی ای که این عمل زیبایی رو انجام بده سراغ دارید بهم معرفی کنید، ممنون
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 1 سال پیش)
      سلام متاسفانه جایی رو در این خصوص نمی شناسیم
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.