مشاوره پزشکی

لیزر - پرسش 9760

 • تصویر کاربرزهرا یکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷( 3 ماه پیش) لیزر موهای زائد
  سلام وقتتون بخیر،من دوجلسه با دستگاه Shrلیزر انجام دادم وریزش موهای نواحی مورد لیزر مطلوب بود ولی الان تصمیم دارم با دستگاه دیگری این کارو انجام بدم برای رسیدن به نتیجه مطلوب تغییر دستگاه اختلال ایجاد نمیکند؟؟واینکه موهای زائدم هم زیاده و هم ضخیم ازاونجایی که خوندم بدن در هر جلسه اشعه مشخصی رو برای جوابدهی تحمل میکند آیا برای قسمتهای جفت پا کامل وجفت دستها وچونه وگردن،نواحی زیادیه یا خیر؟
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهیکشنبه ۲۸ بهمن ۹۷( 3 ماه پیش)

   سلام اس اچ آر اصلا لیزر نیست و نوعی پرتو می باشد مانند آی پی ال که استفاده از آنها در سراسر دنیا درگیر منسوخ شده است و بله می توانید از ذدستگاه های لیزر استفاده کنید و مشکلی نیست

   متوجه سوال دوم شما نشدم: بدن هر جلسه حجم مشخصی لیزر تحمل می کند؟؟؟ خیر چنین چیزی پایه علمی ندارد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.