مشاوره پزشکی

تزریق ژل - پرسش 8378

 • تصویر کاربرمریم چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 11 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  با سلام. بنده لب بالام نازکه. و از طرفی چون سرکار میرم نمیخوام با تزریق ژل متوجه بشن. بخاطر همین خیلی میترسم اینکار و انجام بدم. الان عکس لبمو هم پیوست کردم. لطفا راهنماییم کنید چند سی سی برام لبم لازمه که کاملا فرم طبیعی داشته باشه. با تشکر از لطفتون
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهچهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷( 11 ماه پیش)
   سلام ما در پله اول همیشه کمتر از یک سی سی تزریق می کنیم و هم از ژل هایی استفاده می کنیم که بسیار طبیعی هستند از این بابت نگران نباشید و 2 مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:

   https://drmajidzadeh.com/666
   https://drmajidzadeh.com/187

   تعیین نوبت:
   https://gita.drmajidzadeh.com/
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.