مشاوره پزشکی

تزریق چربی - پرسش 9281

 • تصویر کاربرمیلاد دوشنبه ۱۰ دی ۹۷( 8 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  با سلام خدمت خانم دکتر مجید زاده

  بنده پسری 23 ساله هستم که تقریبا 5 سال پیش به مدت 1 سال قرص ترامادول مصرف کردم و به شدت لاغر شدم و بافت چربی گونه ها و مخصوصا زیر چشمهام تحلیل رفت و زمانی هم که مصرف قرص رو درمان کردم وضعیت تغذیه و بدنی ام به شکل عادی برگشت اما چربی تحلیل رفته صورتم به همون شکل باقی موند و ظاهری بسیار ازار دهنده برام ایجاد کرد.دوبار هم ژل تزریق کردن ولی نتیجه نداد.چون ظاهرا چربی بافت طبیعی قسمتهای مورد نظره فکر میکنم تزریق چربی نتیجه بخش باشه.

  سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که چون بنده از لحاظ بدنی تقریبا لاغر هستم اگر چربی مورد نیاز رو نداشته باشم .میتوان از چربی مادرم بعد از ازمایش های لازم روی صورت من استفاده کرد؟
  اگر جواب خیر هست بنده با bmi 20 و وزن 62 کیلو و قد 178 داخل بدنم 2 سی سی چربی ندارم که به زیر چشمهام تزریق بشه؟!

  چون بنده ساکن تبریز هستم و اینجا اکثر پزشکها "دور از حظور "فقط به فکر راحتی و پول هستن و به تزریق چربی اهمیت نمیدن و بهانه های مختلف میارن.
  بسیار سپاسگذارم از شما بابت وقتی که در اختیار بیماران قرار میدید.
  ببخشید که متن طولانی شد

  پاینده باشید
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهدوشنبه ۱۰ دی ۹۷( 8 ماه پیش)

   سلام خیر تزریق چربی از فرد دیگر امکان پذیر نیست

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.