مشاوره پزشکی

کم کردن حجم چانه - پرسش 7198

  • تصویر کاربرمهین شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش) جوانسازی پوست
    سلام وقتتون بخیر دقیقا نمیدونستم واسه مشکلم کدوم مورد رو باید انتخاب میکردم. من در ناحیه ی چانه دچار ناهمواری و فرم بدی بودم که با دوبار عمل حراجی هنوزم به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم. میخواستم بپرسم آیا روشی هست که بتونه طول چانه رو کوتاهتر کنه و کوچیکترش کنه؟ البته هفته ی قبل به یه کلینیک مراجعه کردم پزشک برام سونوگرافی نوشت تا ببینه محدوده ی چربی یا بافت توی چانه چقدر هستش. و همچنین حدود هزینه هم برام مهمه که بدونم. با تشکر
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش)
      سلام متاسفانه موردی که فرمودید جز حیطه تخصص ما نیست، باید با پزشک جراح مشورت بفرمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.