مشاوره پزشکی

کم کردن حجم چانه - پرسش 7198

  • تصویر کاربرمهین شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 10 ماه پیش) جوانسازی پوست
    سلام وقتتون بخیر دقیقا نمیدونستم واسه مشکلم کدوم مورد رو باید انتخاب میکردم. من در ناحیه ی چانه دچار ناهمواری و فرم بدی بودم که با دوبار عمل حراجی هنوزم به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم. میخواستم بپرسم آیا روشی هست که بتونه طول چانه رو کوتاهتر کنه و کوچیکترش کنه؟ البته هفته ی قبل به یه کلینیک مراجعه کردم پزشک برام سونوگرافی نوشت تا ببینه محدوده ی چربی یا بافت توی چانه چقدر هستش. و همچنین حدود هزینه هم برام مهمه که بدونم. با تشکر
    1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 10 ماه پیش)
      سلام متاسفانه موردی که فرمودید جز حیطه تخصص ما نیست، باید با پزشک جراح مشورت بفرمایید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.