مشاوره پزشکی

تغییر دستگاه لیزر موهای زائد - پرسش ۱۸۰۵۵

 • تصویر کاربر سبا یکشنبه ۲۰ تیر ۰( ۳ ماه پیش) تعداد بازدید: ۷۵ لیزر موهای زائد
  سلام خانم دکتر روزتون بخیر، من مدت ۶ ماه هست که هرماه برای لیزر موهای زائد کل بدن (بجز صورت) از دستگاه پلاتینیوم استفاده میکنم و قبلش ازمایش دادم هی مشکل هورمونی و کیستی نبود، الانم از نتیجه دستگاه راضیم و پوستم سبزه هست.
  امروز برای موهای زائد صورتم که فقط ناحیه چانه و پشت لب هست، از لیزر الکساندرایت استفاده کردم. و از تکنولوژی این دستگاه که بدون تماس با بدن و استفاده از ژل بود خیلی راضی بودم، اگر الان نوع دستگاهم رو برای سایر نواحی بعد از ۶ ماه تغییر بدم، یا وقتی دوره مراجعه ماهانه تموم شد، (به من گفتن حداقل تا ۸ جلسه باید هرماه برم و بعد وارد شارژ میشه) اشکالی به وجود میاد؟ ممکنه موها برگرده؟ یا میتونم بعد از ۸ جلسه دستگاه پلاتینیوم برای شارژ ها از این دستگاه استفاده کنم؟ الان بعد از ۶ جلسه در کل بدن کلا ۱۰ درصد موهای بدنم درمیاد و مثلا زیربغل یا ساق پا فقط همون روز قبل مراجعه شیو میکنم، یعنی جواب گرفتم، اصلا صلاح هست دستگاهم رو عوض کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۰ تیر ۰( ۳ ماه پیش)
   سلام وقت بخیر برای داشتن اطلاعات کامل در مورد لیزر لطفا لینک زیر رو مطالعه کنید
  2. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۰ تیر ۰( ۳ ماه پیش)
  3. تصویر کاربر دکتر گیتا مجیدزاده یکشنبه ۲۰ تیر ۰( ۳ ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
بخشی از درآمد حاصل از مشاوره پزشکی صرف امور خیریه می شود.

تعیین نوبت مشاوره و تزریق با دکتر گیتا مجیدزاده

با شایسته ترین احترامات
دکتر گیتا مجیدزاده

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅ پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.