مشاوره پزشکی

تزریق ژل به نواحی ناودان اشکی و قسمت بالا گونه - پرسش 10210

 • تصویر کاربرشینی سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش) تزریق ژل و بوتاکس
  با سلام بنده به صورت مادر زادی در ناحیه بالای گونه و در امتداد ناودان اشکی روی صورتم فرو رفتگی دارم ، میخواستم بدونم ایا با تزریق فیلر امکان برطرف شدن این فرورفتگی های روی گونه من وجود داره یا خیر و علاوه بر اون چه نوع فیلری رو پیشنها میدید و ایا در مرکز شما تزریق این قسمت ها انجام میشه . با تشکر
  1. تصویر کاربردکتر گیتا مجیدزادهسه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 6 ماه پیش)

   سلام بله ما انجام می دهیم به احتمال زیاد هم می توان برای شما انجام داد اما خیلی از تصویرتون نمیشه تشخیص داد برای اظهار نظر قطعی باید از نزدیک معاینه شوید
   https://drmajidzadeh.com/2282

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز شما :
4 (0%) 1 رای

قوانین پرسش  و پاسخ

✅به هیچ عنوان سعی نکنید از طریق پرسش و پاسخ اقدام به خود درمانی نمائید زیرا در بسیاری از موارد بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد و حتما باید اقدامات تشخیصی و درمانی طبق صلاحدید پزشک و با در نظر گرفتن جمیع شرایط انجام گردد.

✅ بلافاصله پس از پاسخ دکتر به سوال شما، سیستم از طریق ای میل و SMS یا تلگرام به شما اطلاع خواهد داد .همچنین شما می توانید با کلیک روی “دکمه پیگیری سوال قبل” و وارد کردن کد رهگیری به پاسخ سوال خود دسترسی داشته باشید.

✅در همه موارد سوالات به صورت بدون نام منتشر شده است. پس از پاسخ پزشک  و بسته شدن سوال سیستم به صورت خود به خود تمام اطلاعاتی شخصی شما را حذف خواهد کرد.

✅برای پیدا کردن پاسخ سوال خود کد رهگیری را یادداشت نمائید.